Pridané dňa 9. apríla 2019 / 1432
Pohlavie : Kocúrik
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Trenčín

Merlik je taký milý, vnímavý macko. Vie sa aj sám dlho pohrať s plyšovou myškou alebo s čímkoľvek, čo sa mu páči. Rád pozerá televízor, najradšej má Tipos, tie loptičky ho asi fascinujú.😀 Rád sa mazná, nosí na rukách, pusinkuje, rád si nechá hladkať bruško, spinká v posteli pri hlave a pradie pri každom dotyku.

Merlik vyznáva lásku aj keď práve sedíte pri počítači a spríjemňuje vám prácu. Vykrúca hlavičku o vašu hruď a vydáva také krásne zvuky… Je absolútne bezproblémový, dokonalý domáci kocúrik. Keď sa po tom, čo sa dostal do Labiek ešte liečil, všetky lieky krásne spapal, nechal si bez problémov kvapkať kvapky do očí, našej doktorke až tak hlavičku do rúk tlačil – jednoducho pán pacient! Hanbu vám veru neurobí.

Merlin veľmi rád papá a je nevyberavý v jedle. Je nekonfliktný k iným mačkám I psíkom. Má naozaj rád prítomnosť iných miciek a je na ňu zvyknutý od mala. Taktiež si bez problémov nechá čistiť kožúšok od svojich kamarátov. Je vhodný aj ku deťom. Je zdravý, odblšený, odčervený a kastrovaný. Mačacie WC je samozrejmosťou, je to predsa veľký šikovník. Merlin má cca 2 roky a nachádza sa v opatere v Dubnici nad Váhom.

Pohlavie: kocúr
Vek: 1 rok (nar. 1.6./2017)
Rasa: európska krátkosrstá mačka
Farba: čierno-biela
Povaha: hravý, priateľský, akčný, aktívny, spoločenský
Vhodnosť: byt, dom
Deti: vhodný
Staršie osoby: vhodný ku trpezlivým
Psy: vhodný
Ošetrenie: odblšený, odčervený, testovaný na FeLV, FIV s negatívnym výsledkom, očkovaný
Sterilizácia/Kastrácia: áno
Choroby, úrazy a iné: –

0904 960 192

Ďalšie zvieratá na adopciu