Pridané dňa 1. októbra 2019 / 2378
Pohlavie : Kocúrik
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Trenčín

Volajú ma Félix. Meno mám ako ten kocúr z televíznej reklamy, ale nedajte sa zmiasť, to nie som ja, lebo ja som krajší. Som pán v najlepších rokoch. Mám už 4 rôčiky, čo je ľudských asi 32. Nie som žiadne pojašené mačacie bábo a aj mačaciu pubertu už mám za sebou.

Žijem momentálne v dočaske s veľkou tlupou štvornohých mňaukáčov. Som rád v ich spoločnosti, ale tajne sa vám priznám, ak by som si mohol vybrať, radšej mám pokoj alebo menšiu mačaciu spoločnosť. Už viem, čo je to adopcia, lebo pred 2 rokmi si ma adoptoval mladý muž, u ktorého som sa mal výborne. Mal som aj mačacieho brata, s ktorým som sa rýchlo skamošil. Žili sme v harmónií ako 3 chlapi celý rok. Pániček si ma nevedel vynachváliť. A potom prišiel ten ťažký deň D, kedy sme sa aj s bráškom museli vysťahovať, lebo pániček si našiel dvojnohú lásku aj s dieťatkom a to má alergiu na mačky. Tak som opäť v dočaske. Milujem svoju opatrovateľku a dávam jej to neustále najavo. Som jej stále v pätách, sedávam jej na kolenách, oblizujem ju, nežne jej pradiem do uška a spávam samozrejme na posteli, aby som jej ohrial kolená.

Rád papám, čistím si svoj mäkučký kožúšok, samozrejme dôsledne zahrabávam v mačacom záchodíku,a rád spinkám. Som typický bytový /nie vonkajší/ maznáčik. Som samozrejme kastrovaný, odčervený, očkovaný. Hľadám si domov len vnútri pri láskavom človeku ktorého budem môcť milovať. Prikladám moje najnovšie fotografie aby ste videli,aký som fešák.

DÁ NIEKTO KONEČNE FELIXKOVI TO NAJCENNEJŠIE..DOMOV???

Nachádza sa pri Trenčíne, prevoz nie je problém.

Kontakt: 0910955593, 0910780667 

Pohlavie: kocúr
Vek: 4roky /2015/
Rasa: európska krátkosrstá mačka
Farba: čierno-biely
Povaha: veľmi prítulný, pokojný, 
Vhodnosť: byt, dom 
Deti: vhodný k starším deťom
Staršie osoby: vhodný
Psy: vhodný, ak sú psi zvyknutí na mačky
Vet. ošetrenie: odblšený, odčervený, test FeLV, FIV s negatívnym výsledkom, čipovaný, očkovaný
Sterilizácia/Kastrácia: ano
Choroby, úrazy a iné:

Ďalšie zvieratá na adopciu