Pridané dňa 14. septembra 2022 / 456
Pohlavie : Kocúrik
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Banská Bystrica

Všetečný mladík, ktorý miluje ľudí a donekonečna bude olizovať vaše ruky.

Janko Hraško – prijatý do starostlivosti OZ 14.5.2021 – Veľký Krtíš

Dátum narodenia:  1.5.2021

Janko Hraško je testovaný na FIV/FeLV s neg.výsledkom, odčervený, vakcinovaný, pri adopcii bude začipovaný. Kastrácia vo vhodnom veku.

Rodinku sme prijali z Veľkého Krtíša, kde sa mame Viki narodilo 5 deťúreniec von pred panelákom na sídlisku. Ľudia ju vzali núdzovo do zapratanej pivnice, robili čo mohli. Ale boli klasicky v menšine a susedia žiadali mačky odstrániť. Okrem toho, pivnica bola fakt plná a ich pobyt tam bol dosť nebezpečný a dlhodobo nevhodný. Drobce už krásne vyrástli, mama Viki už kraľuje vo svojom domove. Tiež sestričky mali šťastie na rodiny. Na adopciu ostali traja chalani z rozprávkovej rodiny, Janko Hraško, Pinochio a Guliver.

Janíček bol najmenší z rodinky. Keby bol dievča, voláme ho Paluclienka… Janko Hraško bol aj napriek svojmu drobnému vzrastu vždy mimoriadne agilný, silný a odvážny. Dnes je z neho krásavec na pohľadanie. Všade chce byť, všetko chce poznať, ničoho sa nebojí. Je to ľúbezný kocúrik, už je z neho mladý pubertiak. Šikovný, všetečný a milučký, vie sa aj vyjašiť a vyblázniť. Ale už ukazuje aj svoje “dospelácke” stránky. Miluje ľudí, každého rád privíta, olizuje ruky a vyslovene si užíva prítomnosť človeka. Snáď mu bude dopriate a rýchlo sa dostane do svojho, kde bude môcť celý deň prejavovať lásku k ľuďom … 🙂

Hľadá si domov iba v interiéri , dbajte na zabezpečenie balkónov a okien.

Kontakt: 

0910 492 555 (iba sms, ozveme sa), bystricka.macacaren@gmail.com, Facebook

Informácia k adopčným podmienkam :

  • Podpísanie darovacej zmluvy
  • Úhrada adopčného daru – priamo pri adopcii, alebo zaslaním na účet OZ. Výška adopčného daru záleží na novom majiteľovi a jeho možnostiach, ochote prispieť a pomôcť.
  • Do budúcna by sme radi ostali s novým majiteľom v kontakte prostredníctvom mailu a občasných fotografií miláčika, ktoré dokumentujú to, ako sa mu darí.

Informácie aktualizované: január 2022

Mesto: Banská Bystrica

Ďalšie zvieratá na adopciu