Pridané dňa 14. septembra 2022 / 326
Pohlavie : Kocúrik
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Banská Bystrica

Pokojný a vďačný chlapček.

Guliver – prijatý do starostlivosti OZ 14.5.2021 – Veľký Krtíš

Dátum narodenia: 1.5.2021

Guliver je testovaný na FIV/FeLV s neg.výsledkom, odčervený, vakcinovaný, kastrovaný, pri adopcii bude čipovaný.

Rodinku sme prijali z Veľkého Krtíša, kde sa mame Viki narodilo 5 deťúreniec von pred panelákom, na sídlisku. Ľudia ju vzali núdzovo do zapratanej pivnice, robili čo mohli. Ale boli klasicky v menšine a susedia žiadali mačky odstrániť. Okrem toho, pivnica bola fakt plná a ich pobyt tam bol dosť nebezpečný a dlhodobo nevhodný. Tesne po pôrode sa presunuli k nám. Už ubehlo dosť času a z celej partičky čakajú na svoje domovy už len Pinochio, Janko Hraško a Guliver. Guliverko dostal svoje meno práve pre svoju veľkosť, od narodenia bol z nich najväčší bombardér. Je pravda, že už ho chalani dorástli, no Guliverko je stále naša obľúbená rozprávková postava 🙂 Je to dobrý chlapček, pokojný, vyrovnaný, skôr zádumčivý a tichý. Samozrejme sa vie aj pohrať, ale skôr inklinuje k celodennému vyvaľovaniu a aktívnemu ničnerobeniu – je v tom profík. A ako vidíte na fotkách, stále mu tečie mlieko po brade… 😀 Doma bude obľúbeným členom rodiny, ide z neho pokoj a kľud. Kožúšok má hebký, pohľad až do duše.  Vidieť však na ňom, že už mu dochádza sila a výdrž, už potrebuje do svojho domova. Nie každá mačka zvláda život v útulku a po istom čase im začne pohasínať svetielko v očiach. Guliverko mal veľkú radosť zo života, nedovoľme, aby sa vytratila úplne. Bude vás milovať až do konca svojich dní.
 

Hľadá si domov iba v interiéri , dbajte na zabezpečenie balkónov a okien.

Kontakt: 

0910 492 555 (iba sms, ozveme sa), bystricka.macacaren@gmail.com, Facebook

Informácia k adopčným podmienkam :

  • Podpísanie darovacej zmluvy
  • Úhrada adopčného daru – priamo pri adopcii, alebo zaslaním na účet OZ. Výška adopčného daru záleží na novom majiteľovi a jeho možnostiach, ochote prispieť a pomôcť.
  • Do budúcna by sme radi ostali s novým majiteľom v kontakte prostredníctvom mailu a občasných fotografií miláčika, ktoré dokumentujú to, ako sa mu darí.

Informácie aktualizované: marec 2022

Mesto: Banská Bystrica

Ďalšie zvieratá na adopciu