Pridané dňa 15. júla 2021 / 70
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Banská Bystrica

Stelesnená charizma a pokoj.

Molly – prijatá do starostlivosti OZ 14.4.2021 – Zvolen Podborová

Dátum narodenia: 1.9.2019

Molly je testovaná na FIV/FeLV s neg.výsledkom, odčervená, kastrovaná, vakcinovaná a bude čipovaná.

Molly je mamina našej Jolly. Prišli vo väčšej partii, na kastráciu. Vo Zvolene na záhradkách je niekoľko premnožených kolónii, snažíme sa zastaviť to šialené rodenie, ale ide to pomaly. Všetky ostatné micky sme tam vrátili, boli plachšie a kŕmenie na záhradkách dostávajú. Týmto dvom prítulným čiernym prdelkám sme chceli ponúknuť šancu, skúsiť, či sa dostanú do lepšieho. Molly bola v úvode tá odvážna. Starala sa u nás o celú svoju partiu, doslova im vytvárala kľud a pohodu. Je to veľmi zodpovedná, rozvážna a pokojná mačka. Skutočne taká matka pluku. Ide z nej čistá láska, harmónia a dobrota. Jej duša je však príliš jemná a dobrá na depozit a život v útulku. Keď sme ju presťahovali k ostatným mačkám, dlho žila pod škrabadlom. Tam sme jej nasťahovali deku, misky a tak trávila dni. Dnes konečne začína fungovať a vyliezať, ale stále si pre ňu želáme domov – fakt rýchlo. Je to poklad. Chodiaca rozvaha. Ak chcete spomaliť tempo, ak sa po besnom dni potrebujete vydýchať a zastaviť vystresované srdce – Molly bude pri vás a toto všetko zabezpečí. V tomto je život s mačkou úžasný. Môžete mať akýkoľvek deň…doma vás čaká stále to chlpaté srdiečko, čo sa na vás teší a pomôže zabudnúť na šialené tempo života. Priznajme si, mnohí žijeme ako opreteky… To nie je dobré. Urobme dobrý skutok a za odmenu vám ten dobrý skutok prinesie pokoj.

Hľadá si domov iba v interiéri , dbajte na zabezpečenie balkónov a okien.

Kontakt: 

0910 492 555 (iba sms, ozveme sa), bystricka.macacaren@gmail.com

Informácia k adopčným podmienkam :

  • Podpísanie darovacej zmluvy
  • Úhrada adopčného daru – priamo pri adopcii, alebo zaslaním na účet OZ. Výška adopčného daru záleží na novom majiteľovi a jeho možnostiach, ochote prispieť a pomôcť.
  • Do budúcna by sme radi ostali s novým majiteľom v kontakte prostredníctvom mailu a občasných fotografií miláčika, ktoré dokumentujú to, ako sa mu darí.

Informácie aktualizované: jún 2021

Mesto: Banská Bystrica

Ďalšie zvieratá na adopciu