Pridané dňa 14. septembra 2022 / 131
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : dospelé
Vek : 10 a viac
Mesto / Obec : Banská Bystrica

Bacuľatá kráska s batôžkom plným skúseností

Kamilka – prijatá do starostlivosti OZ 20.12.2021 – Uhlisko

Dátum narodenia:  2011

Kamilka je testovaná na FIV/FeLV s neg.výsledkom, odčervená, vakcinovaná, v minulosti kastrovaná, pri adopcii bude začipovaná.

Táto zelenooká šarmantná dáma žila na ulici desaťročie. Áno, čítate dobre. Podľa informácií slečny z okolia žila milá Kamilka celé roky pred panelákom. K nám sa dostala kvôli zlému dýchaniu, no ukázalo sa, že trpí silným obojstranným zápalom pľúc. Už sa vyliečila, na svoj vek je v dokonalej kondícii. Keby sme mali hádať podľa zubov a výzoru, povieme max.6 rokov. Nedokážeme ju vypustiť naspäť na ulicu, príde nám neakceptovateľné, že tak čarovné a múdre zviera má žiť v krabici pred vchodom do panelákového domu… A nik si ju nevezme a neponúkne jej lepší život. Je svojská, má gráciu, vychovanie, vidieť na nej skúsenosti a životnú múdrosť. Určite nie je vhodná do rušnej domácnosti. Iné mačky zvláda, ale nechce sa s nimi nejak dramaticky kontaktovať. Nebude žiť s nimi, ale v kľude popri nich. Človeka miluje, do istej miery vám bude absolútne oddaná. No má v sebe veľkú dávku hrdosti, nakoľko bola dlho nútená zvládať mnohé veci sama. Je to dokonalý mix. Mačka, pri ktorej sa cítite pokojne a vyrovnane. Je krásna, každý jej pohyb je premyslený a každý čin nesie svoju myšlienku. Máme pocit, že by rada ešte zažila prírodu, slnko. S láskou sa díva na svet za oknom. Asi by sa potešila životu v domčeku, s bezpečným výbehom niekde mimo ciest a nebezpečných susedov (psov či ľudí). Neradi adoptujeme mačky do domov s výbehom, lebo nie vždy sa zhodujú naše názory na bezpečnosť s názormi novej rodiny. Pre Kamilku si želáme tú dokonalú kombináciu – teplo domáceho krbu, láska rodiny, možnosť tráviť život vnútri v centre diania a tiež mať možnosť vybehnúť na slniečko, keď bude chcieť a bude to bezpečné. Nechceme, aby sa stratila na neznámom mieste, aby skončila pod kolesami auta alebo také niečo. Prosíme, ponúknite jej miesto, byt, dom, s výbehom, bez výbehu. Niečo vhodné spolu určite vyberieme. Možno skončí ako gaučová pani v byte, možno ako pani domáca v peknom domčeku. Každopádne stačilo života v krabici na ulici.

Hľadá si domov v interiéri , možný výbeh na zabezpečený dvor. Dbajte na zabezpečenie balkónov a okien.

Kontakt: 

0910 492 555 (iba sms, ozveme sa), bystricka.macacaren@gmail.com, Facebook

Informácia k adopčným podmienkam :

  • Podpísanie darovacej zmluvy
  • Úhrada adopčného daru – priamo pri adopcii, alebo zaslaním na účet OZ. Výška adopčného daru záleží na novom majiteľovi a jeho možnostiach, ochote prispieť a pomôcť.
  • Do budúcna by sme radi ostali s novým majiteľom v kontakte prostredníctvom mailu a občasných fotografií miláčika, ktoré dokumentujú to, ako sa mu darí.

Informácie aktualizované: február 2022

Mesto: Banská Bystrica

Ďalšie zvieratá na adopciu