Pridané dňa 29. marca 2024 / 150
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Švábovce
KARA,
mačka, nar. cca jún 2022,
dátum prijatia: február 2024,
KARU vyhodila na ulicu jej majiteľka po tom ako sa odsťahovala. Akosi zabudla aj na živého tvora, čo mala doma a radšej ho nechala na ulici. Kara sa stále pohybovala okolo svojho domova, kde sa už nevedela dostať. Časom si našla kvôli jedlu cestu aj inde. A tak sa dostala k nám. Veríme, že nebude jedna z mnohých mačičiek, ktoré svoj domov nikdy nenájdu.
Nádherná, hypnotizujúca Kara je mačička, ktorú proste chcete. Je úžasná. Stále sa s Vami rozpráva, prosí o pozornosť, o lásku. Je to aj malá divoška a vie si spraviť poriadky s inými mačkami. 😃
Je to veľmi nebojácna, správne drzá a zároveň mojkavá mačička, ktorá Vám zmení život k lepšiemu. Potrebuje len dostať šancu.
Vhodná je do domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná, kastrovaná aj testovaná. Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.
Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás KARA zaujala píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk
Ďalšie zvieratá na adopciu