Pridané dňa 14. septembra 2022 / 278
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : dospelé
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Banská Bystrica

Uloví každú muchu, prachové zrnko či náznak vašej zlej nálady 🙂

Amálka, Maťko a Adelka, momentálne v dočasnej domácej opatere.

Dátum narodenia:  1.9.2021

Mačiatka sú testované na FIV/FeLV s neg.výsledkom, odčervené, vakcinované, kastrácia vo vhodnom vedu. Pri adopcii budú začipované. Text inzerátu majú rovnaký.

Trojica bola zachránená pred utopením. Lepšie povedané, nálezcovia sa objavili práve vtedy, keď sa táto otrasná aktivita mala začať… Nevedeli čo s nimi, doniesli ich do krčmy a tam sa zháňala pomoc, po známostiach a kamošoch. Keďže málokto sa ujme mačiatok, skončili u ochotnej Katky, ktorá má dočaskárov až až. Mali k nej ísť na krátku dobu, núdzovo do klietky. No už podrástli, v klietke nevydržia a jej to spôsobuje značné problémy. Aj keď sa o ne stará ochotne a s láskou, urgentne potrebujú do domova. Je ich u nej v byte už veľa a keď sa neumiestnia, v budúcnosti už nebude možné, aby pomohla ďalším, čo potrebujú umiestnenie v domácnosti. Nebude miesto. Trojica to je veselá, spokojná, neskutočne hravá, vychovaná a vymaznaná. Trojfarebné sestričky Amálka a Adelka, čiernobiely braček Maťko. Nemá zmysel ku každému písať nejaké dlhé elaboráty, všetci traja sú zlatí, šantiví, zábavní. Mastia všetky hračky, zbožňujú papanie, dečky sú ich kráľovstvo. Od malička sú zdraví, pravidelne odčervovaní, vakcinovaní. Je najvyšší čas, aby si našli svoje rodiny a v dočaske sa trochu uvoľnilo miesto. Sú vhodní do rodiny s deťmi, k iným zvieratkám, v dvojici, trojici, samostatne. Sú skutočne tvárni a v tomto veku si bezproblémovo zvyknú na rôzne podmienky. Určite však hľadajú miesto v interiéri. Sú to maznavé mojkavé mačiatka, iba ako priatelia a členovia rodiny, prioritne a hlavne do interiéru. Asi vás neprekvapí keď napíšeme, že najkľudnejší z trojice je Maťko 😀 Baby sú čisté opice škorice, mimoriadne hravé a veselé. Maťo samozrejme v ničom nezaostáva, no dievky sú naozaj v mikrosekunde všade 😀

Hľadá si domov iba v interiéri , dbajte na zabezpečenie balkónov a okien.

Kontakt: 

0910 492 555 (iba sms, ozveme sa), bystricka.macacaren@gmail.com, Facebook

Informácia k adopčným podmienkam :

  • Podpísanie darovacej zmluvy
  • Úhrada adopčného daru – priamo pri adopcii, alebo zaslaním na účet OZ. Výška adopčného daru záleží na novom majiteľovi a jeho možnostiach, ochote prispieť a pomôcť.
  • Do budúcna by sme radi ostali s novým majiteľom v kontakte prostredníctvom mailu a občasných fotografií miláčika, ktoré dokumentujú to, ako sa mu darí.

Informácie aktualizované: január 2022

Mesto: Banská Bystrica

Ďalšie zvieratá na adopciu