Pridané dňa 11. októbra 2021 / 107
Pohlavie : Psík
Veľkosť : šteniatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Liptovský Mikuláš

Ahojte, moje meno je Zeus, som rozkošná guľa (ale ja to vybeham😁), túžiaca po láske, pohladkaní a pozornosti. Spolu so svojou sestrou som behal po meste, ťažko povedať, čo taký fešák robil bez dozoru vonku sám. Som veľký šašo. Veľmi rád sa hrám a naháňam. Mám krásnu, skoro kučeravú čiernu srsť, takže budem asi huňatejší. Momentálne mám cca 3 mesiace a už teraz som veľký macko, takže v dospelosti budem asi väčšieho vzrastu, cca okolo 30 kg. Môj budúci majiteľ musí tým pádom brať na vedomie, že budem potrebovať kvalitnú stravu a výchovu ako aj dobrú socializáciu. Som vhodný do rodinného domčeka, ale nie do koterca ako živý zvonček, ale ako súčasť rodiny, ktorá sa mi bude dostatočne venovať a aspoň v zimnom období aj s prístupom do tepla. Mám za sebou prvú vakcínu a čipovanie, ešte ma čaká jedna vakcína a môžem ísť domov, robiť niekomu veľkú radosť. Kastrovať sa budem až vo vhodnom veku a podpísaním zmluvy sa k tomu zaviaže nový majiteľ. Ak vás zaujali moje veselé očká a šibalský pohľad a viete mi dopriať všetko, čo potrebujem, neváhajte a kontaktujte útulok na tel. čísle: 0948 894 777.

 

Meno: Zeus

Plemeno: kríženec

Pohlavie: pes

Dátum narodenia: jún 2021

Hmotnosť: v dospelosti do 30 kg

Vakcína: áno

Čip: áno

Odčervenie: áno

Kastrácia: v dospelosti

Znášanlivosť: áno

Umiestnenie: dom s prístupom dnu, byt

 

Podmienky adopcie:

1) telefonický pohovor: 0948 894 777 (v prípade viacerých záujemcov na rovnakého psíka, robíme výber. Neplatí, kto sa prvý dovolá, ten aj psíka dostane)

2) úhrada adopčného poplatku vo výške 70 eur

3) podpis adopčnej zmluvy, v ktorej sa budúci majiteľ zaväzuje ku kastrácii psíka po dovŕšení 1 roka veku

4) vyzdvihnutie si psíka priamo na útulku v Liptovskom Mikuláši (prevozy nerobíme, ani neposielame naše psíky nejakými spoločnými zvozmi!)

Ďalšie zvieratá na adopciu