Pridané dňa 10. júna 2024 / 55
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Švábovce
ŽEMLIČKA,
fenka, nar. cca január 2021, cca 42cm, cca 13kg,
dátum prijatia: máj 2024,
čistokrvná podtatranská zmeska,
Prišla nám prosba o pomoc pre fenočku, ktorá vraj údajne prespáva pod jedným stromom medzi bytovkami. Vraj bola vyhodená. Ešte v ten deň sme po ňu boli. No smutnejšie zistenie bolo, že vraj tam takto „žila“ už asi polroka. Polroka sa jej nedostalo žiadnej inej pomoci ako zbytky jedla od ľudí okolo. Už od prvého dňa si u nás užívala pozornosť a lásku. Teraz čaká už na to posledné. Skutočný domov.
ŽEMLIČKA je dokonalý pes. Od A po Z, bez váhania. Je to ten najdokonalejší psík, akého si môžete v živote priať. Je nesmierne dobrá, priateľská, maznavá. Neskutočne hravá, dokáže sa vyhrať aj sama. 😃 Stačí jej len dostatok hračiek.
Miluje bláznenie, hry, naháňanie. S inými psíkmi sa znáša dobre, je veľmi priateľská. Hygienu má 100%. Proste čistá dokonalosť.
Počúva svojho pána, správa sa ukážkovo. Je veľmi šikovná, inteligentná. Už ani nevieme koľko superlatívov ešte o nej dokážeme písať. 😃 Hádam toto hovorí za všetko.
Žemlička je pes za odmenu. Ak hľadáte toho najlepšieho psa na svete, nájdete ho u nás. 🙂
Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná aj kastrovaná. Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.
Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás ŽEMLIČKA zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk
Ďalšie zvieratá na adopciu