Pridané dňa 11. októbra 2021 / 146
Pohlavie : Fenka / Psík
Veľkosť : šteniatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Liptovský Mikuláš

Ahojte, moje meno je Zaira, som Zeusova sestrička, tá jeho „rozumnejšia“ verzia. Som veľké tešidlo a mojkadlo. Mám rada ľudskú spoločnosť a rada sa učím všetko nové. Som krásnej hladkej srsti, niečo také ako kríženec labradora. Som bielo-čierna, taký unikát. Spolu s mojim bratom sme behali sami po meste a tak nás odchytili a doniesli do útulku. Tu nás už raz zaočkovali a začipovali, odčervili, odblšili a čochvíľa nás čaká druhá vakcína a smer nová trvalá rodina. Som vhodná do rodinného domu s prístupom dovnútra alebo aj do bytu, som veľmi učenlivá, tak sa rýchlo naučím, čo smiem a čo nie. Predpokladáme, že v dospelosti budem stredne veľká baba. Som vhodná do mladej aktívnej rodiny, kde ma dostatočne socializujú a budú sa mi venovať a vychovajú zo mňa super babu. Ak som vás zaujala, neváhajte a kontaktujte útulok na tel. čísle: 0948 894 777.

 

Meno: Zaira

Plemeno: kríženec

Pohlavie: fena

Dátum narodenia: jún 2021

Hmotnosť: v dospelosti do 30 kg

Vakcína: áno

Čip: áno

Odčervenie: áno

Kastrácia: po prvom haraní

Znášanlivosť: áno

Umiestnenie: dom s prístupom dnu, byt

 

Podmienky adopcie:

1) telefonický pohovor: 0948 894 777 (v prípade viacerých záujemcov na rovnakého psíka, robíme výber. Neplatí, kto sa prvý dovolá, ten aj psíka dostane)

2) úhrada adopčného poplatku vo výške 70 eur

3) podpis adopčnej zmluvy, v ktorej sa budúci majiteľ zaväzuje ku kastrácii fenky po prvom háraní, počas ktorého NESMIE byť nakrytá!

4) vyzdvihnutie si psíka priamo na útulku (prevozy nerobíme, ani neposielame naše psíky nejakými spoločnými zvozmi!)

Ďalšie zvieratá na adopciu