Pridané dňa 28. februára 2019 / 625
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : malý (do 10kg)
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Košice

Ak by som mala opísať koľko energie a času mi zobrala VIKI( možno ani nie ona ale ľudia) tak by som to písala na pár strán a bola by to jedna slohová práca. Čo si človek neurobí sám to nebude nikdy na 100%. Chce sa mi plakať a som psychicky unavená. Asi by som aj niekoho urazila ale už nevládzem.

V skratke. Viki sa našla na ulici. Dočaska 1 robila a dočaska 2 boli doma. Mali ju na striedačku pokiaľ dočaska 1 robila. Dočaska 1 ju dala zoperovať lebo mala hematón na krku, už je zdravá. Dočaska 2 jeden deň zavolala asanačku lebo to nezvládali a dočaska 1 o tom nevedela. Dočaska 1 sa hnevala na 2. Tak ju dočaska 1 zobrala späť a hľadali sme dočasku 3. Bola tam pár dni ale keďže VIKI je veľká provokatérka tak musela preč lebo staručký psík to nezvládal dobre. Teraz je v dočaske 4.

VIKI sa narodila 12/2018, je odčervená, čipovaná a očkovaná. Má okolo 5 kg. Je to malé drzé šteniatko, ktoré si urobí poriadky aj z dospelým psíkom pokiaľ jej to dovolí. Tým, že behala hore-dole a v každej dočaske boli iné pravidlá a všade skúšala čo môže tak si dovoľuje a pokiaľ nemá nad sebou prísnu ruku tak si robí čo chce. Ani sa jej nečudujem lebo za tak krátky čas prešla rodinami ako poštárka.
VIKI už reaguje na slovo, „FUJ“. Rada sa blázni vonku a ak by mala pri sebe parťáka na vybehanie možno by sa unavila. Rada spí v posteli ale je aj naučená spať v klietke kde vie, že tam je jej miesto. Sama doma ešte nebola. Mačky ju vôbec nezaujímajú skôr ich miska. Jedlo si vychutnáva a pomaličky si ďobká, odbehne a zase príde ku miske.

VIKI si zaslúži domov kde bude na stálo a kde ju naučia to ako sa má správať. Pretože to ona nevie. Každý život začína učením. Miluje mojkanie a veľmi si užíva spoločnosť človeka. Na ňu sa ani hnevať veľmi nedá lebo ten jej kukuč je na zjedenie.

VIKI sa nachádza neďaleko Košíc a už teraz si hľadá domov.

Podmienkou adopcie je úhrada časti veterinárnych nákladov a podpísanie adopčnej zmluvy s OZ Psy ulice. Pes nesmie byť nikdy držaný na reťazi a bez prestávky zatváraný v koterci. Svoje psy/mačky si kontrolujeme.Podmienkou adopcia je sterilizáciaú/kastrícia v dospelosti! Pred rozhodnutím o novom domove musí každý uchádzač vyplniť náš dotazník, ktorý vám zašleme.

Psíky, ktoré si ešte hľadajú domov nájdete v albume tu:https://www.facebook.com/lucia.gajdosova.58/media_set…

Prispieť na psíkov môžete zaslaním finančného príspevku : Názov účtu: PSY ULICE, o.z. Číslo účtu vo formáte IBAN: SK9683300000002201011688 BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX. Prispieť môžte na PyaPay účet psyulice@gmail.com.

Kontakt : Facebook OZ Psy ulice, psyulice@gmail.com, Facebook Lucia Findrová 0918020231.

Ďalšie zvieratá na adopciu