Pridané dňa 10. júna 2024 / 172
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : mini (do 5kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Švábovce
TWIGGY,
fenka, nar. cca august 2023,
cca mínus 20cm, cca 3,3kg (plus mínus 0,001deka),
dátum prijatia: apríl 2024,
čistokrvná podtatranská nasratosť,
TWIGGY, alebo aj 100% dávka nasratosti, k nám prišla za zvláštnych okolností. Potulovala sa po meste s miestnym bezdomovcom, od ktorého ju vzali okoloidúci. Nik nevie odkiaľ ju mal. Takto sa napokon dostala až k nám, kde sa spokojne uhniezdila a prevzala veliteľskú funkciu. Ale všetkého veľa škodí a je čas, aby aj táto dietka malá pokračovala vo svojej ceste a našla rodinku, ktorej bude robiť veľa radosti (hehe) a tak no.
TWIGGY to je hviezda, ani sa to nezdá. Keď k nám prišla, bola ako reklama na zuby. 🙂 No po pár dňoch došlo k skroteniu zlej ženy a bola z nej prísavka prisatá. Ale to nie len tak, aby ste vedeli. Všetko je len v jej réžií. Ihneď došlo k podriadeniu dvoch samcov. Brumo a Monty to teraz majú veruže ťažké s touto sebavedomou ženou. Ale ako správní chlapi, skrotli a poslúchajú. 🙂
Po nich nasledovalo skrotenie homo sapiens a to priamym náletom na lýtka (pardon päty, vyššie nedotiahne) pri ich rozhodnutí o odchode z miestnosti, ak to nepovolila. Keďže „človek rozumný“ tak sa samozrejme prispôsobil. Nechceme si predsa robiť silných nepriateľov.
No dobre ku krátkemu opisu, teraz vážne. Akože je fakt v pohode, že fakt. Zje to tak deko vzduchu s jednou granulkou denne, žerie to muchy, odvahu má aj na chrústy. Výhradne spí v mega veľkých pelechoch, neskúšaj jej dať malý na mačky. Aj keď je polovica z našich mačiek, zaslúžene si vyberá najväčší trón.
Dostane sa všade, fakt všade, či pozdĺžne, bokom či do výšky. Obmedzenia na ňu neplatia, veď žijeme len raz, treba nasrať čo najviac ľudí okolo seba, čo chytia infarkt „ako sa tu zas dostala“. 🙂
Síce sa v pohode zmestí do kabelky alebo detského nosítka, takú hanbu jej zrobiť nesmiete, lebo zaplatíte. Energie má na rozdávanie a pokiaľ nebude dostatočne vybitá, uvidíte silu 3,3kg torpéda.
Napriek tomu, že zo psov si robí poddaných, uprednostňujeme domov s druhým psíkom v rodine, ktorý by jej tú energiu pomohol vybiť.
Hygienu zvláda ako sa jej chce, veď má na to ľudí. Buď ma to naučíš alebo si prac, ja mám iné starosti.
Tak ak si pripravený privítať doma malého Velociraptora, tak to je tvoja chyba. 😃 Reklamácie neprijímame.
Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná aj kastrovaná. Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.
Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces (odsúhlasený jej veličenstvom) a následné podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás VELOCIRAPTORKA zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk
Ďalšie zvieratá na adopciu