Pridané dňa 7. januára 2021 / 103
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Zvolenská Slatina
„Tiger je bez debaty najkrajšie zviera na našej planéte. Na druhom mieste je vaša mačka.“ Helen Exley

Narodená 1.4.2017, očkovaná, testovaná na FeLV a FIV, odčervená, čipovaná, kastrovaná

Viac informácií a foto nájdete na https://mackinmajer.sk/katalog/hlada-si-domov

Tiggy je maminka mačiatok, ktorá ich v decembri 2019 uchránila na ulici pred všetkými nástrahami aj mrazom. Začala ľuďom dôverovať, a tak sme ju po kastrácii na ulicu už nevrátili. Je skvelou mačičkou vhodnou aj na umiestnenie do rodinného domu s možnosťou bezpečného výbehu. Bezproblémovo funguje v kolektíve mačičiek a je zvyknutá aj na psíkov. Je stále rozkošne hravá a dokáže sa doslova aj hodiny prehrať s guľodráhou, kde skvelo loví loptičku 🙂

MAČIČKY OD HYPERNOVY Aj v decembri 2019, tak ako rok predtým, sa v tejto lokalite objavili mačičky aj mačiatka. Zuzka im na zimu pripravila perfektný zateplený domček, a keď už mal svojich obyvateľov, tak nezaváhala a urobila špeciálny odchyt. Zbalila ich všetkých päť jedným vrzom rovno s celým domčekom a priviezla ku nám. Mamička Tiggy a jej mačiatka dostali mená Sally, Sandy a Rambo. Plachý čiernobiely dospelý kocúrik bol po zotavení z kastrácie vypustený.

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.

Kontakt: 0915 832 744 mackinmajer@gmail.com

  • Mesto: Zvolenská Slatina
Ďalšie zvieratá na adopciu