Pridané dňa 23. januára 2021 / 103
Pohlavie : Kocúrik
Veľkosť : mačiatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Zvolen
„Každé mačacie gesto je malá ukážka dokonalosti.“ Helen Exley

Narodený 1.5.2020, testovaný na FeLV a FIV, očkovaný, kastrovaný, čipovaný, pri náleze váha 900g, amputovaný chvost, vhodné umiestnenie: byt, interiér domu, k inej mačičke, kocúrikovi

Viac informácií a foto nájdete na http://mackinmajer.sk/katalog/hlada-si-domov

Timíkovi zachránili život Janka a Dominika – mamka s dcérou, a tak dostal meno po kvietku, ktorý všetci poznáme pod názvom Materina dúška. Zachránil mu život letmý pohľad z okna kancelárie, keď ho videli ako prebehol okolo. Išli ho pohľadať, a to, čo zblízka uvideli, bolo hrozné. Timko bol zranený a bál sa priblížiť. Chytiť sa im ho podarilo až na druhý deň do odchytovej klietky. Okamžite sa ho ujal po práci vrámci pohotovosti náš veterinárny lekár MVDr. David Michalák a vykonal operáciu. Stav bol vážny. Amputovaný chvost bol nekrotický, hnil a požierali ho červy.

Timi je už doliečený, zvládol vakcináciu a nič mu nechýba okrem chvosta a skvelého domova, kde už bude v bezpečí. Je to milý, rozkošný a hravý kocúrik, z ktorého určite budú mať noví majitelia radosť. Naša priateľka, japonská ilustrátorka Chinami ho namaľovala, aby na neho upriamila pozornosť. Však je prekrásny? V dočasnej opatere je zvyknutý aj na iné mačičky a skvelo vychádza napríklad s mačičkou Drobčou.

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.

Kontakt: 0915 832 744 mackinmajer@gmail.com

  • Mesto: Zvolen
Ďalšie zvieratá na adopciu