Pridané dňa 19. septembra 2019 / 827
Pohlavie : Psík
Veľkosť : malý (do 10kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Košice

Nar. 10/2018
Váha: 7,5 kíl
Odčervený, odblšený, vakcínovaný, čipovaný, kastrovaný
Mladý, krásny a zanedbaná výchova.
Torko je jeden ľúbezný psík. Úplne zlatíčko, ktoré sa veľmi viaže na človeka. Bol adoptovaný ako malé 2 mesačné šteniatko. Žil v rodinnom dome s dieťaťom , pani a babkou. V rodine sa stala tragédia a Torko musel okamžite do útulku. Nemusel, ale babka si to takto želala. Nebudeme súdiť ani komentovať. Ale isto vieme ,že jeho výchova bola zanedbaná. Keď prišiel bola to kôpka ústráchaného psíka, ktorý sa v útulku triasol. Našli sme dočasnú opateru a tak sme zistovali viac o tomto psíčatku. 
Deti – wau -fantázia , miluje ich, rád sa s nimi hrá , proste dokonalý psík ku rodinám s detičkami
Hygienické návyky – prvý deň fajn, druhý deň sa začal počurávať…A tak sme ho učili a učili a zistili sme , že s opakovaných zmien má len chaos vo svojej hlavičke a tak nastal tento problém. Samozrejme aj to sme vyriešili
Psíkovia – opätovne nechápačka…Toro agresívny, napáda všetkých psíkov dokola zozadu
Povedali sme si a dosť. 10 mesačný psík nemôže predsa napádať psov…Mal by sa hrať .
Po pár minútach už išiel s fenočkou na spoločnom vodítku…Bez agresivity. Samozrejme to nebolo hned. Ale všetko sa dá….Možno len nebol v rodine socializovaný, možno len na psíkov štekal za plotom, možno mal len zlú skúsenosť s iným psíkom a rodina to viac neriešila…Nevieme a nedozvieme sa to..
Ale ide to…Je to dobráčisko a je veľmi veľmi učenlivý….
Hľadám mu domov v rodinnom domčeku , kde by mohol byť aj dnu aj vonku. Aby bol členom rodiny, no a samozrejm najlepšie s detičkami , ktoré miluje.
Nachádza sa v Košiciach.
V prípade záujmu sa podpisuje adopčná zmluva a hradí sa adopčný poplatok za časť veterinárnych nákladov.
Kontakt: 0915567357

Ďalšie zvieratá na adopciu