Pridané dňa 28. októbra 2021 / 431
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : veľký (nad 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Liptovský Mikuláš

Ahojte, moje meno je Tessa. Pred časom som sa objavila počas veľkej búrky u jednej pani, ktorá si ma žiaľ nemohla nechať, ale urobila všetko pre to, aby som sa viac netúlala. Som nádherná, majestátna fenka, pravdepodobne kríženka beaucerona. Moje zuby sú dosť zbrúsené a na tele som mala pár vydretých holých miest, ktoré mi postupne zarástli a aj srsť sa mi dostáva do poriadku. Som kompletne vakcinovaná, čipovaná a už ma čaká len sterilizácia. Mám cez 60 cm v kohútiku a moja váha ukazuje cez 30 kg 😅 no čo vám poviem, najväčšiu radosť mám z jedla. Som veľmi slabo socializovaná a neznesiem ani psíkov ani fenky, najlepšie mi bude ako jedinému psíkovi v rodine. K ľuďom som milá, rada sa naháňam, viem si sadnúť, na povel dať labku a na ľahnutí ešte musíme popracovať 😅 Viem to, len som tvrdohlavá a trochu neochotná ísť k zemi😆. Určite by som sa potešila rodinnému domčeku, kde by som mohla byť súčasťou rodiny. Ak som vás zaujala, neváhajte a kontaktujte útulok na tel. čísle: 0948 894 777.

Meno: Tessa

Plemeno: kríženec baucerona

Pohlavie: fena

Dátum narodenia: 2017

Hmotnosť: cez 30 kg

Vakcína: áno

Čip: áno

Odčervenie: áno

Kastrácia: čoskoro

Znášanlivosť: nie

Umiestnenie: dom s prístupom dnu, byt

Podmienky adopcie:

1) telefonický pohovor: 0948 894 777 (v prípade viacerých záujemcov na rovnakého psíka, robíme výber. Neplatí, kto sa prvý dovolá, ten aj psíka dostane)

2) úhrada adopčného poplatku vo výške 70 eur

3) podpis adopčnej zmluvy, v ktorej sa budúci majiteľ zaväzuje ku kastrácii fenky po prvom háraní, počas ktorého NESMIE byť nakrytá!

4) vyzdvihnutie si psíka priamo na útulku v Liptovskom Mikuláši (prevozy nerobíme, ani neposielame naše psíky nejakými spoločnými zvozmi!)

Ďalšie zvieratá na adopciu