Pridané dňa 24. júna 2019 / 8525
Pohlavie : Psík
Veľkosť : šteniatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Trenčín

Tagy cca 4,5-mesačná zmenšenina psa. Zatiaľ malý, skladný pán pejskový, ktorý potrebuje nájsť svoj svet a čím skôr, tým lepšie. Ukážkové šteňacie predstavenie. Radosť sledovať toto psíča v akcii, pretože má v sebe typickú hravú bezprostrednosť, nemotornosť a energiu, s ktorou sa vrhá na psích kamošov. Blázniť sa, tak to teda hej! Na druhú stranu, keď sa oddychuje, tak sa oddychuje a basta. 🙂

Veľa vecí ho láka a ako každá psia miniatúra má veľa práce a veľa plánov na vybitie energie či skúmanie nových vecí – na to však potrebuje svojho vlastného ľudského parťáka. No a aký by mal byť? To je jednoduché – najlepší a len jeho! 🙂 Kde by mu bolo lepšie ako pri človeku, ktorý na psačiu lásku nepotrebuje drahé papiere, a pre ktorého bude toto psíča neodmysliteľnou súčasťou jeho života?

V dospelosti bude určite stredného vzrastu, žiadny lilipután. Momentálne má do 5 kíl. Je odblšený, odčervený, prvýkrát očkovaný, čipovaný a nachádza sa pri Trenčíne. Vhodný aj ku iným psíkom či mačičkám na také to domáce maznanie. Dokonca ani koníky ho len tak nerozhodia.

Pohlavie: pes
Vek: 2,5 mesiaca (2/2019)
Rasa: ČUD- čo ulica dala
Farba: bledá
Veľkosť: v dospelosti stredného vzrastu
Povaha: prítulný, priateľský, aktívny, hravý
Znášanlivosť: psy, feny, mačky- áno
Vhodnosť: byt, dvor s možnosťou prístupu dnu
Deti: vhodný 
Staršie osoby: vhodný
Vet. ošetrenie: odblšený, odčervený, 1x očkovaný, čipovaný
Sterilizácia/Kastrácia: nie
Choroby, úrazy a iné: –

Tak kto chce zahrnúť túto psiu pomotaninu pouličných génov do svojich plánov a zmeniť jednej labke v núdzi budúcnosť?

0904 960 192

 

Ďalšie zvieratá na adopciu