Pridané dňa 5. augusta 2018 / 736
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : veľký (nad 25kg)
Vek : 10 a viac
Mesto / Obec : Šaľa

SÚRNE – RITA – hľadáme domácu opateru (NO, 11 rokov)

SÚRNE hľadáme novú dlhodobú dočasku,najlepšie domov na dožitie.V domácom prostredí sa cíti dobre a prospieva jej to.Rituške z vážnych rodinných dôvodov končí domov na dožitie kde krásne napredovala a jej zdravotný sa rapídne zlepšil.Staručká babička trpí autoiminitným ochorením.Jej momentálny domov sa nedá neustále predlžovať,preto potrebujeme čím skôr nové umiestnenie.Pred pár dňami sme ju inzerovali,že sa bude jmusieť vrátiť do útulku,našťastie sa to zmenilo a rodina si ju bude snažiť ponechať do nájdenia nového umiestnenia.Veterina a náklady spojené s jej umiestnením hradí útulok.kontakt:0903 891 810 30.10. 2018 – Rituške náhle, z osobných dôvodov, končí opatera – jej zdravotný stav sa zázračne zlepšil, v domove si zvykla a bola šťastná! Návrat do útulku jej žiaľ s istotou spôsobí ďalšie rany na tele aj na duši. RITA útulok so svojím autoimunitným ochorením a predchádzajúcimi skúsenosťami nezvládne! Máme IBA TÝŽDEŇ na to, aby sme Ritušku premiestnili. Pomôže veľmi hoci aj krátkodobá dočaska! Kontakt: 0903 280 997/ 0908 714 628/ 0903 891 810

26.7.2018 – Zlé správy máme ohľadne Ritušky. Jej zdravotné problémy a rany po tele, hnisavé rany na labkách a bolesti pri chôdzi – to všetko spôsobuje autoimunitné ochorenie. Pre Ritu je kľúčový pokoj, žiadne stresy a stabilné prostredie. V útulku pri množstve psov a neustálych zmenách sa jej stav bude zhoršovať až môže prísť k najhoršiemu. PROSÍME PRE RITU – HĽADÁME DOMOV NA DOŽITIE, VETERINÁRNU STAROSTLIVOSŤ ZABEZPEČÍME – RITA POTREBUJE PRÍSTREŠIE A POKOJ, ABY SME JEJ CHOROBU DOSTALI POD KONTROLU.

Aktuálne: Rita je obetavý a verný spoločník. Jej lojalita jej stojí v ceste k uzdraveniu. Celé dni nasleduje pracovníkov útulku, hoci jej chôdza spôsobuje bolesti a rany na labkách praskajú….Rita neúnavne chodí za človekom a neoddychuje, nešetrí sa – naozaj urgentne pre ňu hľadáme pokojné prostredie kde by mohla vychutnať kľudový režim. Pre hojenie jej rán je kľúčové sucho, teplo a pokoj. Zľutuje sa niekto nad vyslúžilou vlčiačkou? Rita, 11 ročná nemecká ovčiačka s PP. Aj takýto psí vyslúžilci občas skončia v útulku. Rita možno kedysi hviezdila na výstavách, možno bola hrdosťou a pýchou majiteľa či chovateľa. Teraz už o ňu nik nestojí, nejak sa na ňu zabudlo a skončila ako „firemný“ pes. Skončila firma a nádherná Rita je v útulku. Nepomohol ani rodokmeň a „modrá krv“. Rita je vo veľmi zlom stave, má po celom tele rany, asi najhoršie sú na tom jej packy. Zajtra ju čaká seniorské vyšetrenie na klinike v NR. Bolo by krásne, keby sa z neho nemusela vrátiť do útulkového kolektívu, ale prilepšila si rodinným prostredím. Rita je neskutočne verný, milujúci pes. Je fantastickou spoločníčkou a spoločnosť človeka znamená pre ňu NAJviac! Rita by sa určite v domácom prostredí oveľa skôr priblížila k jej minulej kráse. Veterinu aj stravu hradíme, ak by sa pre Ritušku našla domáca opatera, prípadne dokonca domov na dožitie.

Ďalšie zvieratá na adopciu