Pridané dňa 4. marca 2019 / 413
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Švábovce

SOŇA, fenka, nar. cca február 2017, cca 44 cm, dátum prijatia: február 2019, čistokrvná podtatranská zmeska

Sonička. 🙂 Naša krásna Sonička. 🙂 Prišla k nám z obce Kravany pri Sečovciach. Zomrel jej majiteľ a ona ostala na záhrade sama. Ale ani život predtým nebol pekný. Ako šteniatko bola ešte púšťaná z reťaze, no časom… už sa stala reťaz „jej súčasťou“. 🙁 Po smrti majiteľa ostala sama a kŕmiť ju chodila len suseda. Za svoj celý doterajší život však aj dostala niekoľko bitiek…ak bola zlá. 🙁 Sonička si doniesla veľký strach…veľmi veľký strach. 🙁 Prvé dni sa krčila k zemi a bála každého dotyku od ľudí.

Našťastie je už na tom lepšie a každým dňom spoznáva to, že ľudia vedia byť aj dobrí. Soňa je skvelá fenočka. Veľmi rada sa mazná. 🙂 S inými psíkmi sa znáša dobre… je s nimi veľká kamoška. 🙂 Ľudí ma tiež rada, ale zo začiatku sa ešte bojí, potrebuje najskôr čas a za chvíľu si ju získate a príde sa vymojkať. 🙂 Soňa hľadá skúseného psíčkara, ktorý jej dá veľa lásky, bude ju správne viesť a učiť a niekoho pri kom sa už nikdy nebude musieť báť. Dajte Soničke šancu, prosííííme.

Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná aj kastrovaná.

Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás SOŇA zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk

Ďalšie zvieratá na adopciu