Pridané dňa 15. septembra 2019 / 424
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : mini (do 5kg)
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Košice

Každý jeden deň sa ocitne niekto na ulici a zrazu je bez domova (či ľudia alebo zvieratá). Žijeme vo svete kde je to žiaľ tak. Maličká SHEJLA (Šejla) sa našla na ulici a mala okolo krku ramieko od kabelky. Žiaľ skončila v odchytovom koterci ale ohriala sa tam chvala bohu necelých 24 hodín.

SHEJLA je malá, zvedavá, nebojácna. Rada sa mojká, všetko ju zaujíma a všade chce byť. Tým, že jej neunikne nič a je na každom mieste tak ju to rýchlo unaví a zaspi kde jej príde.

Je to šteniatko čo sa učí a začína spoznávať svet. Čím skôr si nájde rodinu tým sa skôr naučí ako sa má správať, čo sa má robiť a čo nie.

SHEJLA sa narodila 6/2019 jej váha je 3,9 kg. Je odčervená, odblšená, čipovaná a má za sebou prvé očkovanie. Nachádza sa v Košiciach a hľadá si domov.

SHELJA ĎAKUJE:
 Patrik Takács záchranu
 Viktória Matisová za dočasku

Podmienkou adopcie je úhrada časti veterinárnych nákladov a podpísanie adopčnej zmluvy s OZ Psy ulice. Pes nesmie byť nikdy držaný na reťazi a bez prestávky zatváraný v koterci. Svoje psy/mačky si kontrolujeme. Podmienkou adopcia je sterilizáciaú/kastrícia v dospelosti! Pred rozhodnutím o novom domove musí každý uchádzač vyplniť náš dotazník, ktorý vám zašleme.

Psíky, ktoré si ešte hľadajú domov nájdete v albume tu:https://www.facebook.com/lucia.gajdosova.58/media_set…

Prispieť na SHEJLU môžete zaslaním finančného príspevku : Názov účtu: PSY ULICE, o.z. Číslo účtu vo formáte IBAN: SK9683300000002201011688 BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX. Prispieť môžte na PyaPay účet psyulice@gmail.com.

Kontakt : Facebook OZ Psy ulice, psyulice@gmail.com, Facebook Lucia Findrová 0918020231.

Ďalšie zvieratá na adopciu