Pridané dňa 11. mája 2021 / 175
Pohlavie : Psík
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 5-10 rokov
Mesto / Obec : Levice

Šanko bol pred 6 rokmi adoptovaný z útulku do rodinného domu, kde žil so svojím pánom. Žiaľ, pán sa dostal do nemocnice a už sa nevráti. O Šanka sa nemal kto ďalej starať. A tak sa znova ocitol v útulku.

Baby prišli pre mňa, ale ja som nevedel čo sa deje, nechápal som tomu prečo musím opustiť svoj domov. Bál som sa a aj som vrčal, no nechal som sa prehovoriť a odišiel som s babami. A znova som sa ocitol v útulku. Bol to pre mňa šok, keďže doteraz som celý čas mal svoj dvor, kde som mohol behať a zrazu som sa ocitol vo voliére. V útulku bolo veľa nových cudzích ľudí, ktorých som nepoznal. Preto ešte niekedy vrčím a štekám, ale ja nechcem nikomu ublížiť, ja sa len bojím.
Začala sa mi venovať Nika, ktorá každý deň pri mne sedí a už pomaly začínam zisťovať, že môžem veriť aj iným ľuďom.
Stretol som aj iného psíka, vyzerá to, že budeme kamoši.
Potrebujem človeka len troška viac spoznať a pak je zo mňa oddaný parťák.
K deťom veľmi vhodný nebudem, potrebujem vyrovnaného človeka, ktorý bude mať chuť a trpezlivosť nájsť si ku mne cestu.
Viac by sa mi páčilo keby mojou novou paničkou bola žena, stačí keď sa prídeš so mnou párkrát porozprávať, vyvenčíš ma a ja budem už len tvoj.
Ak som vás zaujal a dáte mi šancu dokázať, že nie som zlý pes, len som mal zlú výchovu, budem vás do konca svojho života chrániť a milovať.
To, že som väčší a čierny predsa neznamená, že musím dožiť v útulku. Prosím, ak si to ty, zavolaj tetám do útulku a príď pre mňa.
0948122272

Ďalšie zvieratá na adopciu