Pridané dňa 29. júla 2020 / 93
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : malý (do 10kg)
Vek : 10 a viac
Mesto / Obec : Topoľčany

25.4.2020

Ťažko sa nám hľadajú slová… 🙁 Vieme, že to nebude jednoduché, no veríme, že sa niekto pre Sandušku nájde.
Sandy je jednou z „našich“ psíkov. Jednou z tých, ktorá má/mala svoj domov u jednej našej dočaskárskej rodinky.
Sandy (teraz 14r. fenočka) bola adoptovaná roky dozadu a odvtedy spokojne žila u našich dočaskárov. Starší manželský pár jej dával toľko lásky, že až! 

<3 Sandy sa zo začiatku naozaj veľmi bála, no potom sa „prilepila“ na pána a bola jeho tieňom, a postupne začala dôverovať aj paničke. Manželský pár spolu so Sandy nám oddočaskovali nespočetné množstvo zvieratiek a nikdy nepovedali nie.
No, bohužiaľ, roky idú a zdravie začalo neposlúchať. Jej pani (okrem iných ťažkostí) nevládze chodiť a jej majiteľ nás pred pár mesiacmi opustil… 
🙁 Všetko sa zvrtlo…
Pani sa bude sťahovať a nemôže si viac Sandy nechať. Nevládze. A my to úplne chápeme. Všetkým nám je to veľmi ľúto, Sandy dodnes „plače“ na mieste, kde najradšej sedával jej pán.
Budeme jej hľadať ten najlepší domov, kde ešte nejaký ten rôčik, dva, tri,… spokojne prežije. Zo začiatku sa bojí, no oťuká sa. Potrebuje iba dôverovať ľuďom. A potrebuje klud. Je to „old lady“, žiadne veľké prechádzky či bláznenie – je vhodná k starším ľuďom a samozrejme s prístupom dnu.
Ak sa Vám Sandy zapáčila a vedeli by ste jej dať milujúci domov, napíšte správu. Budete však musieť podpísať adopčnú zmluvu a zaplatiť adopčný poplatok (kastrácia, očkovanie a čipovanie).

📩 Viac info v správe.

📌 mail: topolcianskepacky@gmail.com

📸 instagram: @topolcianske_packy #topolcianskepacky

💸 číslo účtu: SK1911110000001474848008

OZ Topoľčianske packy (Karanténna stanica Topoľčany)
Ďalšie zvieratá na adopciu