Pridané dňa 4. decembra 2020 / 236
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Zvolenská Slatina
„Keď vás mačiatko pohladí labkou po tvári, nie ste už viac stratení ani osamelí.“ Helen Exley

Narodená 2.10.2019, testovaná na FeLV a FIV, odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná, vhodné umiestnenie: byt, interiér domu, vhodná k inej mačičke/kocúri­kovi/psíkovi

Viac informácií a foto nájdete na http://mackinmajer.sk/katalog/hlada-si-domov

Zo Sally nám vyrástla slečinka s najkrajšími mačacími očami. Nemôžete si nezamilovať tento kožúšok za ktorým sa skrýva hravá zvedavá a nesmierne inteligentná mačička. Je zvyknutá v kolektíve mačičiek a nie je konfliktná. Je zvyknutá aj na psíkov a rozhodne si zaslúži domov, kde bude milovaná a bude jej dopriate pohodlie aj bezpečná náruč človeka. V decembri to už bude rok, čo čaká na svoj skutočný domov.

MAČIATKA OD HYPERNOVY

Aj v zime v roku 2019 sa v tejto lokalite objavili mačičky aj mačiatka. Zuzka im na zimu pripravila perfektný zateplený domček, a keď už mal svojich obyvateľov, tak nezaváhala a urobila špeciálny odchyt. Zbalila ich všetkých päť jedným vrzom rovno s celým domčekom a priviezla ku nám. Mamička Tiggy a jej mačiatka dostali mená Sally, Sandy a Rambo.

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.

Kontakt: 0915 832 744 mackinmajer@gmail.com

  • Mesto: Zvolenská Slatina
Ďalšie zvieratá na adopciu