Pridané dňa 13. augusta 2019 / 147
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Košice

Mala krásny život plný lásky, kľudu a pokoja. Pravidelné prechádzky, starostlivosť či už čo sa týka veteriny alebo jej samej. Nepotrebovala okolo seba nikoho len a len svojho milovaného pána pre ktorého bola aj ona všetkým. Žili si krásne, chodili na prechádzky a trávili spolu všetok čas. Pán sedel na lavičke a hádzal jej prázdnu fľašu alebo loptičku. Odmenená bola pamlskom, ktoré zbožňovala.

Zrazu sa tento život rozsypal ako domček z karát. Žiaľ pán zomrel a ona ostala sama. Tri dni ležala pri tele, ktoré sa nehýbalo. Bola pri ňom až pokiaľ neprišla Polícia a tá zavolala odchytovú službu. Tri dni bola tichúčko v byte a dokonca ani susedia nič netušili. Bola pár dni zavretá v karanténe kde plakala a sedela v rohu.

SALINKA je veľmi dobrý psík, ktorý nevie čo sa deje a kde má pána. Je veľmi dobré vychovaná. Ostane doma sama. Nešteká, neničí a má 100% hygienické návyky. Rada sa vozí v aute a každá manipulácia s ňou je bezproblémová. Ako sa hovorí: „Robte si somnou čo chcete“…

SALINKA na Vás pri prvom kontakte pozerá ale pôjde s Vami kam treba. Základ je aby bola pri človeku. Čo sa týka znášanlivosti zo psami tak problém nemá ale ak je tam veľa psov a vaša ruka, ktorá je potrebná na pohladenie sa jej neujde tak je žiarlivá.

SALINKA zbožňuje mužov, veď sa netreba čudovať. Je vhodná ako jedináčik ale aj ku druhému psíkovi. Rada papá, nie je vyberavá.

SALINKA sa narodila 8/2012 a jej váha je 23 kg. Je odčervená, čipovaná, kastrovaná. Čaká ju už len očkovanie. Veľmi prosím za ňu aby dlho nečakala. Hľadám jej domov snov a to čo najskôr. Nachádza sa v blízkosti Košíc.

SALINKA ĎAKUJE:

❤️ pani susedka,ktorá Nám písala a informovala Nás o povahe a tak sme jej mohli pomôcť

❤️ Janka Soroková ❤️ za prevzatie,okúpanie a prevoz 

❤️ Ingrid Potoczká ❤️

❤️ Klinika VETANIMAL❤️

❤️ Shlomi A Nadia Cohen ❤️

❤️ Dom Ving ❤️

Podmienkou adopcie je úhrada časti veterinárnych nákladov a podpísanie adopčnej zmluvy s OZ Psy ulice. Pes nesmie byť nikdy držaný na reťazi a bez prestávky zatváraný v koterci. Svoje psy/mačky si kontrolujeme. Podmienkou adopcia je sterilizáciaú/kastrícia v dospelosti! 

Psíky, ktoré si ešte hľadajú domov nájdete v albume tu:https://www.facebook.com/lucia.gajdosova.58/media_set?set=a.1813966305281554.1073741942.100000046062517&type=3

Prispieť na SALINKU  môžete zaslaním finančného príspevku : Názov účtu: PSY ULICE, o.z. Číslo účtu vo formáte IBAN: SK9683300000002201011688 BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX. Prispieť môžte na PyaPay účet psyulice@gmail.com.

Kontakt : Facebook OZ Psy ulice, psyulice@gmail.com, Facebook Lucia Findrová 0918020231.

Ďalšie zvieratá na adopciu