Pridané dňa 15. júla 2021 / 321
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : mačiatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Banská Bystrica

Princeznička rodiny 🙂

Ringlotka – prijatá do starostlivosti OZ 10.4.2021 – Bánoš škola

Dátum narodenia:  10.4.2021

Ringlotka je testovaná na FIV/FeLV s neg.výsledkom, odčervená, pri adopcii bude začipovaná. Vakcinácia a kastrácia vo vhodnom veku.

Mama tejto rodinky bola prijatá ešte rodiaca. Dlho sa ju nedarilo uloviť na kastráciu a zase sa začala objavovať s brušiskom. Našli ju v mačacej búdke, s dvoma mini mačiatkami. Mačatá tam končia zle a matku by sme zase dlho nechytili, čiže rovno boli deložované do bezpečia. To sme netušili, že pôrod práve prebiehal. Počas dňa u nás porodila ešte 2 mačiatka. Prvá várka boli tricolorky Broskynka a Marhuľka, druhá várka Ringlotka a Egreš. Krásna Marhuľka už domov má, zostávajú nám tri šantiace, krásne a zdravé ovocíčka. Srsť majú ako páperie, nohy sa nevedia zastaviť, brušká si tiež radi naplnia… 🙂 Potešia sa aj iným zvieratkám, zvládnu aj deti. Samozrejme len také, čo nemajú zviera ako hračku a vedia sa správať a poznajú hranice, pre svoje dobro a pre dobro micky. Každý z nich bude ako nový vietor v domácnosti a prinesie vám nekonečnú zábavu.

Ringlotka je princezná rodiny. Jemnučká, ladná, charizmatická. Veď vidíte tie oči a polohy.  Rada si spinká, vyvaľuje sa a túto aktivitu premenila doslova na umenie. Na ňu do bodky sedí popis “je za peknú”.  Bez negatívneho nádychu, lebo je aj milá, hravá, dobrá, šantivá. Ale má v sebe niečo slečinkovské. Keby bola dieťa, už skúša mamine kabelky a topánky 😀

Hľadá si domov iba v interiéri , dbajte na zabezpečenie balkónov a okien.

Kontakt: 

0910 492 555 (iba sms, ozveme sa), bystricka.macacaren@gmail.com

Informácia k adopčným podmienkam :

  • Podpísanie darovacej zmluvy
  • Úhrada adopčného daru – priamo pri adopcii, alebo zaslaním na účet OZ. Výška adopčného daru záleží na novom majiteľovi a jeho možnostiach, ochote prispieť a pomôcť.
  • Do budúcna by sme radi ostali s novým majiteľom v kontakte prostredníctvom mailu a občasných fotografií miláčika, ktoré dokumentujú to, ako sa mu darí.

Informácie aktualizované: jún 2021

Mesto: Banská Bystrica

Ďalšie zvieratá na adopciu