Pridané dňa 17. novembra 2019 / 49
Pohlavie : Kocúrik
Veľkosť : mačiatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Stará Ľubovňa
Ray je veľmi krásny, tichučký kocúrik. Spočiatku je odmeranejší, no keď si zvykne, príde si po pohladenie a pradie. Je nenáročný, zahraje sa aj s najobyčajnými vecami ako je napr. pero alebo veci, ktoré potom budete hľadať pol dňa 😀 Rád sleduje dianie z výšky, je veľmi hravý.
Ray veľmi potrebuje domov. Čaká už od júla, presúva sa z dočasky do dočasky. Prosíme zaňho! 🙁 Je to veľký dobrák. Vhodný skôr do interiéru ako von.
Ray bol nájdený pri ambulancii detskej doktorky. Prosíkal o pomoc, ktorej sa nasťastie dočkal. Našla ho rodinka, ktorej veľmi pekne ďakujem. Ray sa spočiatku veľmi bál, no už sa dal dokopy. Zabrala láska 🙂 Veľmi rád loví, naháńa sa, je vhodný k mačacím parťákom. Viem, nie je najkrajší. Obyčajná poulička. No v očkách ma niečo, čo nie každá mačka a mňa tým úplne dostal. Pevne verím, že tým dostane aj niekoho z Vás, kto sa nad ním zľutuje a vezme ho pod svoje ochranné krídla, kľudne aj do dočasnej opatery. Niekde, kde by mali naňho čas. Ray je odčervený, odblšený, FIV/FeLV negatívny, kastrovaný, milujúci, tichučký- väčšinu času ani neviete, že ho máte. Podmienkou adopcie je uhradenie adopčného poplatku, podpis adopčnej zmluvy. Preferujeme adopcie do interiéru alebo s prístupom dnu.
 
 
Ďalšie zvieratá na adopciu