Pridané dňa 28. októbra 2019 / 2815
Pohlavie : Psík
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 5-10 rokov
Mesto / Obec : Trenčín

Rambo bol od šteniatka v rukách, v ktorých byť nemal. Aj on dostal namiesto aktívneho života pár minútové prechádzky okolo paneláku. Aj on patril človeku, ktorý ho viac nevychoval ako vychoval. Aj on ťahá na vodítku ako pobláznený. Aj on je veľká dávka energie v psom tele, s ktorou treba pracovať. Aj on je v núdzi…

Má necelých 7 rokov. Je akčný, bláznivý, vonku s ním treba pracovať, no doma je to niečo úplne iné a vie si nájsť svoje miesto- neničí, nevymýšľa, zbytočne nešteká. Potrebuje len šancu, aby niekomu ukázal, čo v ňom je. Má rád spoločnosť svojho človeka, prechádzky, veeeľa prechádzok a všetko to, čo dané plemeno vyžaduje. Nové podnety, zamestnanú hlavu, režim… Mal by byť pre niekoho takým zlatým kompromisom. Niekto, kto miluje bulíkov a chce im dať šancu. Niekto, kto nemá čas vychovávať šteňa, no má chuť so psíkom aspoň trochu pracovať, dotvoriť si ho ku vlastnej i psej spokojnosti. Je to pojašený, oplašený, aktívny, zvedavý, ale i sebavedomý bulík.

Ako má tento truhlík zaujať, aby dostal šancu?

RAMBO je kompletne veterinárne ošetrený = odblšený, odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný. Vhodný skôr ako psí jedináčik, maximálne ku fenke, ktorá by si s ním spravila poriadok. Vhodný pre človeka, ktorý už bulíkovú povahu zažil a ktorému bully energia vyhovuje. Hľadá človeka ideálne neideálneho, čiže takého, aký je on sám.

Prosíme, pomôžte nám nájsť mu miesto/riešenie. Dajme mu šancu začať nanovo!

0904 960 192 

Ďalšie zvieratá na adopciu