Pridané dňa 21. novembra 2023 / 41
Pohlavie : Psík
Veľkosť : veľký (nad 25kg)
Vek : 10 a viac
Mesto / Obec : Topoľčany

10.11.2023

Rambík 💙 pomaly 7 rokov u nás , stále veríme ,že aj naňho sa ešte usmeje štastie v podobe teplého domova❤️.

Najmä kvôli kĺbom by potreboval……

 

6.10.2023

💙 RAMBO (Rambík, Rambíček) 💙

Rambík má ťažkú dyspláziu bedrových a lakťových kĺbov . Momentálne dostáva každý mesiac injekčne Librelu plus kvalitné doplnky na kĺby a musíme si zaklopať – dosť sa mu polepšilo, má opäť chuť do života bez bolesti, z čoho máme veľkú radosť.

Tento PÁN PES je u nás už bezmála 6 rokov a je vlastne už náš❤️ hoci stále dúfame v zázrak v podobe DOMOVA.

Liečba aj doplnky sú popri ostatných našich zverencoch dosť finančne náročné, tak ak by mu niekto vedel mesačne prispieť, budeme vďační.

Ak sa chcete stať Rambikovým anjelom, môžete tak urobiť pod poznámkou „RAMBO“ nastavením TRVALÉHO PRÍKAZU alebo JEDNORAZOVÝM PRÍSPEVKOM naše čísla účtov

IBAN:

 💸  SK1911110000001474848008

SWIFT kód : UNCRSKBX

💸 CZ účet (Fio): 2501909991 / 2010

 

ĎAKUJEME za každú pomoc❤️

 

9.7.2023

Rambik 💙 💙💙

Futbalista z neho síce už nebude, kvôli ťažkej dysplázii bedrových aj lakťových kĺbov ,pre ktorú už zle chodí ale môžte nám pomôcť uľaviť mu od bolestí🙏.

Nedávno absolvoval aj čistenie zubov , síce sme sa trochu obávali nárkózy kvôli jeho veku ale zvládol to bez problémov🙏.

Rambo je naša stálica už niekoľko rokov , je to náš PÁN PES❤️, na cudzích ostrejší ale na nás a svojich obľúbencov úžasný a oddaný.

Kvôli bolestiam mu bola nasadená  liečba, dostáva každý mesiac injekčný prípravok Librelu ktorá je síce drahšia ale vidíme prvé výsledky. Plus mu kupujeme HYLAUTIDIN prípravok na kĺby aby sme mu ulavili ,čo najviac.

Je to však popri ostatných našich zverencoch dosť finančne náročné.

📌Ak by nám chcel niekto pomôcť s nákupom tohto prípravku budeme veľmi vďační🙏⬇️

https://eshop.hyalutidin.sk/hyalutidin-dc-aktiv/…

📌alebo  nám finančne prispieť na každomesačnú injekčnú liečbu pod poznámkou RAMBO tu⬇️

IBAN: SK1911110000001474848008

SWIFT kód: UNCRSKBX

Za každú pomoc budeme vďační❤️

 

23.9.2022

Rambo <3, ale nik mu u nás nepovie inak ako Rambík 🙂

Je u nás už pár rokov, doviezla ho msp, po niekoľkohodinovej naháňačke mestom. Začiatky neboli ľahké a neobišlo sa to bez vrčania, nechcel k sebe nikoho pustiť. Postupne si však zvykol na jednu z nás a potom pochopil, že má okolo seba ľudí, ktorí ho ľúbia. Je to naša láska, náš maskot a zatiaľ sa nestalo, že by si ho niekto nezamiloval =). 

Rambík je už senior, má cca 9 rokov. Svojich ľudí miluje, ale k cudzím vie byť ostrý a potrebuje čas, aby sa zoznámil. Má rád kratšie prechádzky, dlhšie už kvôli kĺbom príliš nezvláda.

!NIE JE VHODNÝ K MALÝM DEŤOM!

Ako všetci, aj on starne, a zaslúžil by si svoj DOMOV <3

Hľadáme mu ten NAJ domov, najlepšie v dome aj s prístupm dnu, potrebuje byť so svojimi ľuďmi, ale problém by nemal ani v byte. 

S fenkami vychádza bez problémov, so psami individuálne.  

 

21.7.2018

Som Rambo, nemecký ovčiak a mám nejakých tých 5 rokov. Cestu do KS si veľmi nepamätám, pretože ma nejakí chlapi v uniforme uspali fúkačkou. Nedal som sa im chytiť, zmätene som pobehoval po meste. Prvé dni v KS som bol stále zmätený a tak som nikomu nedôveroval, ale potom som zistil, že mi baby nechcu ublížiť. Baby sú super, veľmi som sa na ne naviazal. Na iných – nových ľudí som zo začiatku trošku ostrejší, veď ich nepoznám… No zvykol som si aj na iných dobrovoľníkov, aj na chalanov. Sú tiež dosť fajn, berávajú ma na prechádzky, dávajú mi piškótky a tak. 🙂 Vraveli však, že v karanténe nebudem nastálo. Vraj mi nájdu nejakých mojich ľudí. Chcú pre mňa niekoho, u koho by som na dome mohol behať po trávniku a cez zimu by mi dovolili prístup dnu. Bolo by fajn, keby moji ľudia mali už odrastené deti a mali čas na prechádzky so mnou. Tie mám fakt veľmi rád. Inak som verný a fakt dosť dobrý strážca. Strážiť budem však len domček mojej budúcej rodiny, ktorej budem členom, žiadnu firmu, kde by som bol sám. Momentálne som skoro „súci na výdaj“…som očkovaný, čipovaný a čoskoro budem aj kastrovaný. Ak ma chcete, napíšte. Budete však musieť podpísať adopčnú zmluvu a zaplatiť adopčný poplatok (kastrácia, očkovanie a čipovanie).

📩 Viac info v správe.

📌 mail: topolcianskepacky@gmail.com

📸 instagram: @topolcianske_packy #topolcianskepacky

💸 číslo účtu: SK1911110000001474848008

OZ Topoľčianske packy (Karanténna stanica Topoľčany)
Ďalšie zvieratá na adopciu