Pridané dňa 28. októbra 2022 / 148
Pohlavie : Psík
Veľkosť : veľký (nad 25kg)
Vek : 5-10 rokov
Mesto / Obec : Topoľčany

23.9.2022

Rambo <3, ale nik mu u nás nepovie inak ako Rambík 🙂

Je u nás už pár rokov, doviezla ho msp, po niekoľkohodinovej naháňačke mestom. Začiatky neboli ľahké a neobišlo sa to bez vrčania, nechcel k sebe nikoho pustiť. Postupne si však zvykol na jednu z nás a potom pochopil, že má okolo seba ľudí, ktorí ho ľúbia. Je to naša láska, náš maskot a zatiaľ sa nestalo, že by si ho niekto nezamiloval =). 

Rambík je už senior, má cca 9 rokov. Svojich ľudí miluje, ale k cudzím vie byť ostrý a potrebuje čas, aby sa zoznámil. Má rád kratšie prechádzky, dlhšie už kvôli kĺbom príliš nezvláda.

!NIE JE VHODNÝ K MALÝM DEŤOM!

Ako všetci, aj on starne, a zaslúžil by si svoj DOMOV <3

Hľadáme mu ten NAJ domov, najlepšie v dome aj s prístupm dnu, potrebuje byť so svojimi ľuďmi, ale problém by nemal ani v byte. 

S fenkami vychádza bez problémov, so psami individuálne.  

 

21.7.2018

Som Rambo, nemecký ovčiak a mám nejakých tých 5 rokov. Cestu do KS si veľmi nepamätám, pretože ma nejakí chlapi v uniforme uspali fúkačkou. Nedal som sa im chytiť, zmätene som pobehoval po meste. Prvé dni v KS som bol stále zmätený a tak som nikomu nedôveroval, ale potom som zistil, že mi baby nechcu ublížiť. Baby sú super, veľmi som sa na ne naviazal. Na iných – nových ľudí som zo začiatku trošku ostrejší, veď ich nepoznám… No zvykol som si aj na iných dobrovoľníkov, aj na chalanov. Sú tiež dosť fajn, berávajú ma na prechádzky, dávajú mi piškótky a tak. 🙂 Vraveli však, že v karanténe nebudem nastálo. Vraj mi nájdu nejakých mojich ľudí. Chcú pre mňa niekoho, u koho by som na dome mohol behať po trávniku a cez zimu by mi dovolili prístup dnu. Bolo by fajn, keby moji ľudia mali už odrastené deti a mali čas na prechádzky so mnou. Tie mám fakt veľmi rád. Inak som verný a fakt dosť dobrý strážca. Strážiť budem však len domček mojej budúcej rodiny, ktorej budem členom, žiadnu firmu, kde by som bol sám. Momentálne som skoro „súci na výdaj“…som očkovaný, čipovaný a čoskoro budem aj kastrovaný. Ak ma chcete, napíšte. Budete však musieť podpísať adopčnú zmluvu a zaplatiť adopčný poplatok (kastrácia, očkovanie a čipovanie).

📩 Viac info v správe.

📌 mail: topolcianskepacky@gmail.com

📸 instagram: @topolcianske_packy #topolcianskepacky

💸 číslo účtu: SK1911110000001474848008

OZ Topoľčianske packy (Karanténna stanica Topoľčany)
Ďalšie zvieratá na adopciu