Pridané dňa 15. októbra 2020 / 259
Pohlavie : Psík
Veľkosť : šteniatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Košice

Meno: Hany

Váha: 22 kg

Narodenie: 4/2019

Očkovanie: 

Odčervenie: áno

Kastrácia: áno

Znášanlivosť: Pes – áno , fenka – áno, mačka – áno

Miesto: Košice

JE TO PSÍK DO BYTU.VON – ak je prístup do zateplenej miestnosti.

 

HANY sa ku Nám dostala tak,že ju jeden pán priviazal na sídlisku.Odkiaľ je a ako sa k nemu dostala nevieme.Bola v dobrom výživovom stave,voňavá a čistá.Je možné,že bola odsúdzená a možno sa nájde pôvodný majiteľ.

 

HANY je veľká maznáčka a miluje ľudí.Rada podáva labku a túliť sa bude či chcete alebo nie.Je nenáročná a poslušná.Jedlo si nevyberá a zje čo sa jej dá do misky.

 

HANY je pokojná a má veľmi dobrú povahu.Spí v zateplenej miestnosti a čo sa týka návykov v byte tak to nevieme.Na vôzke ide krásne.V aute sa vozí veľmi rada.V dočaske je s fenkou a veľmi si rozumejú.Čo sa týka manipulácie na veterine tak to rada nemá.

 

💓ĎAKUJEM TI DOČASKA MOJA, že si mi dala šancu na nový život💓

 

Prispieť a pomôcť môžete zaslaním finančného príspevku :Názov účtu :PSY ULICE, o. z., číslo účtu vo formáte IBAN:SK9683300000002201011688

BIC/SWIFT : FIOZSKBAXXX, pre ČR priateľov 2201011709.Prspieť môžete na PayPal účet psyulice@gmail.com

 

Podmienkou adopcie je úhrada časti veterinárnych nákladov a podpísanie adopčnej zmluvy s OZ Psy ulice. Pes nesmie byť nikdy držaný na reťazi a bez prestávky zatváraný v koterci. Svoje psy a mačky si kontrolujeme. Podmienkou adopcie je sterilizácia /kastrácia v dospelosti.

 

Kontakt : Facebook OZ Psy ulice, psyulice@gmail.com, Facebook Lucia Findrová 0918020231.

Ďalšie zvieratá na adopciu