Pridané dňa 11. júla 2023 / 201
Pohlavie : Psík
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Švábovce
PEDRO,
pes, nar. cca apríl 2022, cca 50cm, cca +/-20kg,
dátum prijatia: apríl 2023,
čistokrvná podtatranská zmeska, odroda: chcela to byť kólia,
Tento prekrásny psík sa našiel v noci uviazaný pri lesnej cestičke. Totálna nezodpovednosť a ľahostajnosť voči jeho životu. Niekto sa ho rozhodol takto nepekne zbaviť. Buď nech uhynie alebo nech sa stará niekto iný. Svoju zodpovednosť za to čo som si k sebe pripútal, hodiť na druhých. Tak jednoduché, tak typické, tak sebecké. Našťastie sme sa o ňom dozvedeli a mohli mu pomôcť. Teraz už len nájsť skutočný, milujúci domov.
PEDRO je mladý psík, plný energie, ktorú musí vybehať, vyhrať, vyblázniť. 🙂 Potrebuje niekoho rovnako akčného, kto mu dá to čo potrebuje. Celý deň Vás bude verne nasledovať na turistike, prechádzkach, objavovaní prírody a potom sa ku Vám doma pritisne a bude neskutočne rád za mojkanie. Je to naozaj skvelý parťák.
So psíkmi sa znáša dobre, ak sú aj oni priateľské. Rád sa s nimi vyhrá, ponaháňa. No je skôr ten čo vedie skupinu, nie je submisívny. Ale vždy sa snaží byť s každým kamarát.
Je to pravdepodobne kríženec kólie. Je krásny, jedinečný a veľmi inteligentný. Hygienu zvláda dobre. Na prechádzkach ho všetko zaujíma a miluje ju. Určite Vás nesklame. Tak nech nemusí dlho čakať.
Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný. Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.
Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás PEDRO zaujal píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk
FOTO: Lucia Kerida
Ďalšie zvieratá na adopciu