Pridané dňa 3. septembra 2023 / 211
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Švábovce
PAULA,
fenka, nar. cca júl 2021, cca 53cm, cca 21kg,
dátum prijatia: júl 2023,
čistokrvná podtatranská zmeska,
Paula sa našla vyhodená pri jednom odpočívadle. Skrývala sa pod drevami, bála sa ľudí. Bola tam vraj niekoľko týždňov. Jej majiteľ ju tam vyhodil z auta. Nekonečný príbeh zbavovania sa zvierat. A tak dobrých zvierat. 🙁 Ona je úplne zlatíčko.
PAULA je veľmi nežná, dobrá, milujúca. Veľmi silno sa naviaže na svojho človeka. Nechce sa od neho pohnúť ani na krok. Miluje nekonečné maznanie. To ju robí šťastnou. Byť so svojím človekom.
Pri psíkoch je dominatnejšia. Ale keď sú priateľskí, akceptuje ich. No nepotrebuje ich. 😃 Tvári sa, že si vystačí na všetko sama. Do spoločnej domácnosti je vhodná skôr k psíkovi, než k fenke alebo ako jedináčik. Obskakovaný, milovaný, stredobodom pozornosti.
Prechádzky miluje, užíva si všetko nové ale stále stráži svojho milovaného pánička.
Hygienu zvláda dobre. Je veľmi šikovná, učenlivá a určite vás nesklame.
Paula je vysnívaný pes. Kto jej dá šancu, nikdy neoľutuje. Kto jej dá domov, bude ten najšťastnejší majiteľ na svete. Lebo toto je najlepší pes akého si môžete priať.
Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná aj kastrovaná. Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.
Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás PAULA zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk
Ďalšie zvieratá na adopciu