Pridané dňa 31. januára 2023 / 562
Pohlavie : Psík
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Bratislava

Osudom skušaný Foxi

 

Foxi  bol odchytávaný na poli ako plachý a opustený pes. Mal vtedy cca 1rok. Vzal si ho človek, ktorý si ho získal, no neskôr ho daroval ďalej a Foxiho sklamal. Z ďalšieho domova začal po čase utekať, nestačilo mu byť nepovšimnutým doplnkom na dvore. Bol opäť darovaný “do dobrých rúk”, mal skončiť na družstve, no nakoniec utiekol na samotu, kde bol mesiace väznený v budove starej školy až kým sa skontroloval čip a my sme pátrali po jeho minulosti.

Bol to ON Foxi, osudom skušaný pes, ktorý na štastie skončil vďaka zdieľaniu v skúsených rukách láskavej dočaskárky v byte v Ba. Výzorom pripomína bieleho Švajčiarskeho ovčiaka. Je kompletne očkovaný, kastrovaný a má cca 4-5 rokov.

V dočaske robí veľké pokroky, dočaskárka ho socializuje, venuje sa mu. Foxi je veľmi učenlivý, komunikatívny psík. Ľudí má rád, no niekedy potrebuje čas sa oťukať, neprejavuje žiadne známky agresivity. So psami je to individuálne, učí sa s nimi komunikovať, pekne sa nechá od „svojho človeka“ korigovať a viesť. Stačí ho upozorniť a reaguje. Je vhodný do rodiny, ideálne do domu, kde sa mu budú venovať, potrebuje kontakt a prechádzky, veľmi rád si aj zabehá, teda kľudne by mohol ísť aj k aktívnejšiemu človeku, ktorý keď sa ho naučí ovládať, Foxi sa stane jeho oddaným spoločníkom. Nachádza sa v dočaske v Bratislave, zastrešuje ho OZ  Slovenská Aliancia Ochrancov Zvierat.

Pre viac informácií poprosím písať na : veronikakostalova13@gmail.com 

ĎAKUJEME 💖

Ďalšie zvieratá na adopciu