Pridané dňa 24. februára 2021 / 146
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : mačiatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Zvolenská Slatina
„Každá mačka je maskovaný tiger.“ Helen Exley

Narodená 15.5.2020, odčervená, očkovaná, kastrovaná, mama Nessi testovaná na FeLV a FIV, čipovaná, vhodné umiestnenie: byt, interiér domu, vhodná aj k iným mačičkám/kocúrikom

Viac informácií a foto nájdete na http://mackinmajer.sk/katalog/hlada-si-domov

Nestlé sa spolu s mamou Nessi a súrodencami (Nesquik a Nescafé) ocitla jedného pekného dňa pri našom depozite. Mama sa o mačatá vzorne starala a po čase ich malé, zvedavé hlavičky začali vykukovať spod búdky na náradie. Vzali sme ich do bezpečia a zabezpečili im potrebnú veterinu. Povyrástli a zosilneli. Dnes sú z nich mačací dorastenci, ktorí by radi našli trvalý domov.

Nestlé je prekrásna mačacia slečinka – tigrinka a v jej kožúšku sa sem-tam nájde aj oranžová škvrnka. Momentálne objavuje radosť z hry, bezstarostného šantenia a teší sa aj plnej miske papania. Je zvyknutá v kolektíve rovesníkov a rozhodne si zaslúži domov, kde bude milovaná a bude jej dopriate pohodlie aj bezpečná náruč človeka.

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.

Kontakt: 0915 832 744 mackinmajer@gmail.com

  • Mesto: Zvolenská Slatina
Ďalšie zvieratá na adopciu