Pridané dňa 22. septembra 2020 / 1987
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 5-10 rokov
Mesto / Obec : Košice

Meno: Mona

Váha: 19 kg

Narodenie: 8/2014

Očkovanie: áno

Odčervenie: áno

Kastrácia: áno

Znášanlivosť: Pes – áno , fenka – áno, mačka – nie

Miesto : Košice

JE TO PSÍK DO BYTU ČI DOMU. VON – áno( ak má prístup do zateplenej miestnosti.)

Celý svoj doterajší život,žila von.Bola priviazaná a kam dostiahla vôzka tak toľko pohybu mala.Nemala zateplenú búdu a vzhľadom na jej krátku srsť sa čudujeme,že tie zimné zimy zvládla.

Ku nám sa dostala tak,že jej majiteľ sa odsťahoval mimo SR a ostala by pri chatke sama.

MONA je veľmi múdra a rýchlo sa učí novým veciam.Vie čo sa smie a čo nie.Vo veku 6 rokov spoznáva hračky,mojkanie a to,že sa jej človek venuje.Má 100% hygienické návyky.Jedlo si nevyberá a zje čo sa jej dá.

MONE by sme dopriali človeka takého,čo rád trávi svoj čas v prírode.Človeka čo doma neposedí a potrebuje spoznávať svet.

💓ĎAKUJEM TI DOČASKA MOJA, že si mi dala šancu na nový život💓

Prispieť a pomôcť môžete zaslaním finančného príspevku :Názov účtu :PSY ULICE, o. z., číslo účtu vo formáte IBAN:SK9683300000002201011688

BIC/SWIFT : FIOZSKBAXXX, pre ČR priateľov 2201011709.Prspieť môžete na PayPal účet psyulice@gmail.com.  Aj 2% nám pomôžu: https://www.psyulice.sk/clanok/darujte-2-na-cestu-za-novym-domovom

Podmienkou adopcie je úhrada časti veterinárnych nákladov a podpísanie adopčnej zmluvy s OZ Psy ulice. Pes nesmie byť nikdy držaný na reťazi a bez prestávky zatváraný v koterci. Svoje psy a mačky si kontrolujeme. Podmienkou adopcie je sterilizácia /kastrácia v dospelosti.

Kontakt : Facebook OZ Psy ulice, psyulice@gmail.com, Facebook Lucia Findrová 0918020231.

Ďalšie zvieratá na adopciu