Pridané dňa 11. júla 2019 / 36
Pohlavie : Psík
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Veľký Meder

Mike sa našiel v obci Blahová, pred očami nálezcov ho zrazilo auto a šofér ani nespomalil. Mike mal obrovské šťastie nie len na dobrých ľudí, ktorí ho ihneď vzali na veterinu, ale že zo zrážky vyviazol iba s modrinami. Stáli pri ňom asi všetci strážni anjeli a veríme, že budú pri ňom aj naďalej a dopomôžu mu do šťastného domova 🙂

Mike je úžasný psík. Je absolútne nenáročný, skromný, tichý, oddaný a prítulný. Je veľmi rád v ľudskej spoločnosti, ideálne keď môže niekomu sedieť na kolenách 🙂 Je nekonfliktný, nevadí mu spoločnosť psíkov ani feniek. Má kľudnejšiu povahu (aspoň zatiaľ 🙂 ) takže je vhodný aj do menej aktívnej rodiny. To ale neznamená, že si nepotrpí na prechádzky a ozajstný aktívny psí život.

Je to fantastické milé psíča. Kto si ho adoptuje získa poklad 🙂 Na vodítku je zatiaľ ešte nesvoj, ale to sa rýchlo doučí. Ideálne by sa mu asi bývalo pri rodinnom dome, kde by mohol mať dostatok priestoru na pohyb, ale výhradne s celoročným bývaním v dome so svojou rodinou. Ak by sa mal adoptovať do bytu, bude treba doladiť hygienu a vodítko. Je veľmi pozorný, pre človeka by urobil čokoľvek, takže sa bude rýchlo učiť. Na svoju druhú šancu čaká od januára 2019, je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný. V prípade záujmu o adopciu píšte na dogazyl@azet.sk alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl.

Ďalšie zvieratá na adopciu