Pridané dňa 2. decembra 2022 / 588
Pohlavie : Psík
Veľkosť : šteniatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Malacky

Miki hľadá domov (momentálne sa nachádza v dočasnej opatere).

Miki je 5 mesačný kríženček, 9 kíl živej váhy. Je veľmi bystrý, inteligentný. Učí sa hygiene v byte, z veľkej väčšiny už ju zvláda bez problémov. Občas sa vyskytne nehoda, ale to je vzhľadom na jeho vek normálne.

Miki už prespí celú noc, občas v peliešku, občas v posteli 🙂 Zvláda základné pokyny (sadni, ľahni, ku mne, dones). Za granulku sa naučí aj nemožné. Je veľmi ľahko motivovateľný k tréningu. Rád nosí hračky, zbožňuje sušené bravčové uši a čokoľvek podobné na hryzenie.

Miki je veľký milovník hryzenia, tak treba rátať, že občas ochutná kúsok nábytku.
Je naučený na kúpanie aj fénovanie. Má bezúdržbovú srsť, stačí vykefovať, keď sa zašpiní. Jesť dostáva 3 x denne granulky, konzervy aj mäso. Je zvyknutý na deti, mačky, ďalšieho psa.

Bez problémov zvláda chôdzu na vodítku. Je zvyknutý na ruch mesta, aj na výlety do prírody. Cesta autom pre neho nie je problém.

Pre Mikiho hľadáme aktívnu rodinu alebo človeka, čo bude pokračovať v jeho výcviku. Preferujeme dom so záhradou, kde sa môže vybehať a vybiť baterky. Miki nie je dvorový pes, ani živý zvonček pri bráne. Uprednostníme záujemcu, ktorý bude mať psíka vnútri domu a výbeh na dvor bude ako veľký bonus.
Keďže Miki od malička vyrastal s druhým psíkom, psí parták je viac ako vítaný 🙂

Miki je očkovaný, odčervený, kastrácia v neskoršom veku je podmienkou adopcie.
Pre Mikiho hľadáme milujúci domov. V dočaske sa naučil všetko potrebné.

Ak máte o Mikiho záujem, kontaktujte nás na e-mail ksmalacky@gmail.com a do predmetu správy uveďte MIKI. Kontaktovať budeme len vhodných záujemcov.

Ďalšie zvieratá na adopciu