Pridané dňa 8. decembra 2020 / 274
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Švábovce

MICUŠI,
mačka, nar. cca marec 2019,
dátum prijatia: október 2020,

Micuši „ušla hrobárovi z lopaty“. Nepekne sa doma zranila a prinieslo jej to škaredú zlomeninu nožičky. Rodina sa ju rozhodla utratiť, pritom potrebovala len pomôcť, veď si ju schválne nezlomila. Na veterine ju utratiť nechceli, mladú, krásnu a zdravú mačičku. A tak sa ocitla u nás. Jej „tzv.rodina“ si do pár dní zaobstarala ďalšie mačiatko. Modlime sa, aby nikdy vážne neochorelo. Pretože skončí rovnako. No už nemusí mať šťastie ako Micuši. 😕

Micuši je neskutočne úžasná, milunká mačička. Ihneď si Vás získa svojimi okálmi. 🙂 Niekedy sa síce tvári akoby Vás chcela „zabiť“ 😃 ale to len z čistej lásky.
Určite si zvykne aj na iného psíka aj mačičku, no ešte s nimi v domácnosti nebola, takže to chce len viac času na aklimatizáciu. Miluje mojkanie, škrabkanie a vymýšľanie huncúctva.
Je to skvelý mačací spoločník, ktorého budete milovať nadovšetko. Dajte len jej šancu a nezabudnite, že je to člen rodiny. A keď bude potrebovať v najťažšom pomoc, ste tu VY pre ňu. 🙂 Micuši Vám to oplatí obrovskou dávkou lásky.

Vhodná je do bytu (s venčením) alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná, kastrovaná aj testovaná.

Nachádza sa v dočasnej opatere v Poprade.
Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás MICUŠI zaujala píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk

Ďalšie zvieratá na adopciu