Pridané dňa 6. mája 2019 / 2912
Pohlavie : Kocúrik
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Trenčín

Pohlavie: kocúr
Vek: necelé 2 roky (nar. 1.6./2017)
Rasa: európska krátkosrstá mačka
Farba: ryšavá
Povaha: hravý, priateľský, akčný, aktívny, spoločenský
Vhodnosť: byt, dom
Deti: vhodný
Staršie osoby: vhodný ku trpezlivým
Psy: vhodný
Ošetrenie: odblšený, odčervený, testovaný na FeLV, FIV s negatívnym výsledkom, očkovaný
Sterilizácia/Kastrácia: áno
Choroby, úrazy a iné: –

Marvin/Marvinko je krásny dominantný, sebavedomý, veľmi hravý a energický kocúrik. Má dva najčastejšie módy- naháňa sa a hrá, až kým je z neho unavený, prítulný, mojkajúci sa kocúr, ktorý sa stará o svojich mačacích kamarátov a spinká. Marvin prirodzene vyhľadáva mačaciu spoločnosť. Spolu s ostatným mačacím osadenstvom v dočasnej opatere sa dokážu dlho prehrať navzájom. Spolu spia, spolu si čistia kožúšky.

Je nekonfliktný k iným mačkám aj psíkom, chce sa hrať a hrať. Zbožňuje papierovú guličku, z nej sa ide zblázniť. Rád sa ponosí na rukách, najradšej si vyskočí na vaše rameno a pozoruje svet z vašej perspektívy. Je vždy prvý pri dverách a víta vás, keď prídete domov.

Je to večne pradúce klbko, pradie už len keď sa naňho pozriete. Vykrúca sa po chrbátiku a predvádza, aký je rozkošný. Polohy, v ktorých Marvi spí, vás zaručene nenechajú chladnými, je tu riziko, že sa pri ňom zabudnete a spamätáte sa až, keď sa zobudí. 🙂 Veľmi rád papá, je nevyberavý v jedle – ochotne spapá všetko.

Je zdravý, očkovaný, odblšený, odčervený, testovaný na FIV a FeLV s negatívnym výsledkom, kastrovaný. Záchodík je samozrejmosťou. Keby si našiel domov s jedným zo svojich kamarátov z dočasky, bolo by to preňho to najlepšie, ale ak bude v domácnosti aj iný mačací kamoš, s ktorým si budú rozumieť, bude to skvelá voľba. Jednoducho spoločnosť inej mačacej labky je u Marvina len a len vítaná. Nachádza sa v Dubnici nad Váhom. 0904 960 192

Ďalšie zvieratá na adopciu