Pridané dňa 5. novembra 2020 / 3985
Pohlavie : Psík
Veľkosť : šteniatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Košice
Čauky!
Volám sa Majky a v októbri tohto roku (2020) som prekonal nebezpečné, často smrteľné, ochorenie – parvovirózu. Veterinári ma dávali dokopy viac ako 14 dní – boli to rôzne infúzie, hadičky, injekcie, vitamíny, špeci strava….Bleeee. Heeej, ale už som úplne fit a zase sa naplno teším zo života!
Narodil som sa 15.4.2020 a som zástupcom jedinečného plemena – kríženec krížencov. 🙂 Jednoducho unikát! Keď vyrastiem budem mať tak do 15kg. Rovnakého ako ja nenájdete.
Milujem mojkanie, hladkanie a ľudí. Tých „svojich“ neustále prenasledujem, bol by som najradšej s nimi stále. Najviac sa mi páči, keď mi hádžu loptičky, rôzne hračky, uzly. Nepohrdnem ani starými ponožkami, hlavne keď do nich skryjú nejakú dobrotku. Mňam! 🙂 Detičky mi môžu hádzať aportíky, môžeme sa spolu šantiť a naháňať. Ale s rozumom, hej? Nič násilné. Veď aj pes je len človek! 🙂
Ostatných chlpáčov mám tiež rád – chcem sa s nimi hrať. Ale pozor! Čo je moje, je moje. Nerád sa delím o svoju hračku či misku. S mačkami chcem byť tiež kamoš, len to nie je veľmi obojstranné. Nepáči sa im vraj, že ich naháňam. Pche! Ale to ja len taaaak, zo srandy. Fakt!
Cikanie vonku zvládam tak na 90%, to druhé …ehm.. je 100%. 😉 Veľmi sa mi nepáči, keď ma nechávajú osamote. Vtedy som smutný, a volám ich k sebe- štekám, zavýjam. Sľubujem, že sa to odnaučím. Potrebujem len čas si zvyknúť. Čestné psíčkovské! 🙂
Som za každú srandu a nápad. Výlety, turistika či len ležkanie na gauči pri TV a škrabkanie bruška? Môže byť!
Chcem sa ešte poďakovať OZ Psia duša, ktoré uhradilo moju nákladnú liečbu a taktiež mojim vetošom. Tí pri mne bdeli deň/noc, keď mi bolo najhoršie. U nich bývam aj teraz, ale vraj len dočasne. Nemajú na mňa toľko času, lebo sa starajú o iné choré zvieratká. A ja to viem a vidím, lebo ma berú niekedy so sebou do práce. 🙂
Som čipovaný, bez vnútorných červíkov a vyhýbajú sa mi všetky blchy a kliešte. V najbližšej dobe ma čaká ešte očkovanie, aby som bol už úplne zdravučký.
Hľadám Lásku svojho života! Nájdem ju? Nájdem Ťa?
Ak máš na mňa ešte nejaké otázky, zavolaj: 0950 765 956 alebo napíš na: vethaus.info@gmail.com – „náhradní rodičia“ zodpovedajú všetky Tvoje otázky. A čo nebudú vedieť, tak sa ma spýtajú!
Ahoooj a teším sa na Teba!
Tvoj Majky!
Ďalšie zvieratá na adopciu