Pridané dňa 6. mája 2019 / 893
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Trenčín

Obyčajne neobyčajná, 2-ročná mica Medulienka, Meduľka… Keď sa jej prizriete bližšie, zbadáte dobrácky pohľad. Akoby sa stále usmievala na svet. Obľubuje prekážkovú dráhu, ktorú tvoria pierka, loptičky, tunely, škrábadlá, plyšové myšky, lesklé hrkátka a hlavne iná, rovnako hravá, mačacia duša.

Rodená gymnastka-nik nechytá udicu s takou akrobaciou, ako to robí Medulienka. Je z nej tigrované lepidlo pekne prilepené na jej opatrovníčku. Vzniklo nám tu dôvodné podozrenie, že je medzi nimi suchý zips. 😀 Zvedavá prieskumníčka domácnosti, nekonfliktné i keď občas pubertálne tigríča a dúpajúci slon v zápale hry.

Kto si ju získa, čo nevyžaduje mačacie umenie, nájde v nej dokonalú spoločníčku. Postačí jej pár dní na aklimatizáciu, vééééľa dobrého papania a mačací i ľudský parťák v počte aspoň 1 kus. To ostatné si už dotvorí ona sama ku svojej i ľudskej spokojnosti. Je odčervená, odblšená, očkovaná, kastrovaná a testovaná na FIV a FeLV s negatívnym výsledkom. Nachádza sa v dočasnej opatere pri Trenčíne. 0904 960 192

Pohlavie: mačka
Vek: (nar. 22.4./ 2018)
Rasa: mačka európska
Farba: tigrová
Povaha: spoločenská, hravá, smelá, zvedavá, odvážna
Vhodnosť: byt, dom
Deti: vhodná
Staršie osoby: vhodná
Psy: nemal by byť problém
Vet. ošetrenie: odblšená, odčervená, testovaná na FeLV a FIV s negatívnym výsledkom, čipovaná, očkovaná, kastrovaná
Choroby, úrazy a iné: –

0904 960 192

Ďalšie zvieratá na adopciu