Pridané dňa 19. februára 2019 / 1150
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : malý (do 10kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Košice

Dátum nar.: 02/2018
Váha: 9 kíl
Lujza pochádza z cigánskej osady na východe Slovenska. Cigán sa jej vzdal po tom, čo bola kotná a odovzdal ju pracovníčke útulku. 
Pre Lujzu to bolo neskutočné vykúpenie a my sa môžeme len tešiť tomu, že toto zlatíčko tam viac nebude musieť prežívať v hnusnej špinavej šope!!! Typické pre osady, zavrieť psov do špinavých, tmavých a vlhkých šopiek, aby im strážili drevo alebo bordel…Toľko psíkov takto trpí ďalej a našej pomoci sa možno nikdy nedočkajú. Žiaľ musíme pomáhať aspoň tým, ktorých sa vzdajú….
Po príchode do Košíc sme 2 dni trošku bojovali. Dať vodítko, postroj bolo absolútne nereálne. Ešte viac stresu prežila keď som ju musela hneď okúpať, pretože bola úplne špinavá a mala kopec bĺch….
Dali sme to , a na druhý deň sme síce s bojom, ale nasadili obojok a postroj. Prvé venčenie stres panika ako to nazývam ja, ale aj to sme dali. Po týždni v dočasnej opatere, je Lujza veselá a začína dôverovať ľuďom. Je prítulnej a milej povahy. So psíkmi a fenkami nemá problém. 
Nebojí sa ani detičiek.
Lujza má 100% hygienické návyky. Nachádza sa v Košiciach.Je kastrovaná, čipovaná, vakcínovaná, revakcinovaná, odblšená, odčervená.
Hľadáme jej domov v byte alebo domčeku s prístupom dovnútra.
Thank you for foster Elisabeth Aasli and her friend.
V prípade záujmu sa podpisuje adopčná zmluva a platí sa adopčný poplatok za časť veterinárnych úkonov!
Kontakt: 0915567357

https://www.facebook.com/viktoria.kovalikova.7/media_set?set=a.2295991700451470&type=3

Ďalšie zvieratá na adopciu