Pridané dňa 10. júna 2024 / 125
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : malý (do 10kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Švábovce
LIMA,
fenka, nar. cca február 2023, cca 30cm, cca 7kg,
dátum prijatia: máj 2024,
čistokrvná podtatranská zmeska,
Toto malé neviniatko si prežilo veľa bolesti. Fotky snáď hovoria za všetko. Rany na tele sa zahoja, rany na duši zahojí láska v novom domove. Nenechajte ju dlho čakať.
LIMA je nádherná, malá psia slečna. Rana už je v štádiu hojenia a o pár týždňov už nebude nič vidieť. O Vašu priazeň sa ale uchádza už teraz. Nádherná je vždy. Zvonku aj vo vnútri. Je to veľmi dobrá fenočka. Rozdáva okolo seba veľa radosti a lásky.
S inými psíkmi sa znáša dobre. S každým je kamarátka. Rada sa aj s nimi pohrá, ale človek je ten koho najviac miluje. Napriek tomu, že on jej spôsobil tú bolesť.
Hygienu zvláda dobre. Je to ukážková fenočka a čaká na niekoho výnimočného. S mačičkami určite nebude mať tiež problém. 🙂
Lima bude čakať.
Do nového domova môže ísť najskôr koncom mesiaca jún.
Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná aj kastrovaná. Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.
Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás LIMA zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk
Ďalšie zvieratá na adopciu