Pridané dňa 14. januára 2022 / 242
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : šteniatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Liptovský Mikuláš

Ahoj, moje meno je Lexi. Som úžasná, veselá kopa energie. Našli ma pobehovať po sídlisku, samú, bez dozoru, tak ma zobrali do útulku. Tu ma odčervili, zaočkovali, začipovali a dali mi plno úžasných kamarátov, s ktorými sa šalieme. Viem krásne chodiť na vodítku, veľmi rada sa venčím a mojkám a rada behám a bláznim sa. Som vhodná do mladej, aktívnej rodiny, kľudne aj k deťom, ktoré budú vedieť ako sa majú správať k psíkovi. Určite som vhodná do bytu alebo do domu s prístupom dnu. V dospelosti nebudem veľkého vzrastu, predpokladajú cca 6-7 kg. Všetku potrebnú veterinu mám už za sebou, v útulku som sa naučila veľa dôležitých informácii a teraz je na čase ísť domov. Ak som vás zaujala, neváhajte a kontaktujte útulok na tel. čísle: 0948 894 777.

Meno: Lexi

Plemeno: kríženec

Pohlavie: fena

Dátum narodenia: 2021

Hmotnosť: do 10 kg

Vakcína: áno

Čip: áno

Odčervenie: áno

Kastrácia: po prvom odháraní

Znášanlivosť: áno

Umiestnenie: dom s prístupom dnu, byt

Podmienky adopcie:

1) telefonický pohovor: 0948 894 777 (v prípade viacerých záujemcov na rovnakého psíka, robíme výber. Neplatí, kto sa prvý dovolá, ten aj psíka dostane)

2) úhrada adopčného poplatku vo výške 70 eur

3) podpis adopčnej zmluvy, v ktorej sa budúci majiteľ zaväzuje ku kastrácii fenky po prvom háraní, počas ktorého NESMIE byť nakrytá!

4) vyzdvihnutie si psíka priamo na útulku (prevozy nerobíme, ani neposielame naše psíky nejakými spoločnými zvozmi!)

Ďalšie zvieratá na adopciu