Pridané dňa 31. októbra 2022 / 466
Pohlavie : Psík
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : sered

Kubo hladá nový dočasku alebo domov
Kubo je psík x labrador vo veku cca.1,5 – 2 roky. Kubko je povahovou veeeľmi dobrý , skvelý a úžasný psík. Je veľmi šikovný , učenlivý, maznavý. Ovláda základné povely ako sadni, ľahni, podaj packu. Pri správnom vedení a venovaní sa , zvládne toho omnoho viacej.

Kubko je milovník hračiek..plyšáky, laná , loptičky bude donekonečna nosiť v papuľke 🙂 Kubko miluje ludí , miluje deti a celkovo spoločnosť ludí. Je vhodný do rodiny kde je možno viacej ľudí, prípadne deti. Avšak má trošku utekáčske sklony v čom by mu mohla zabrániť čiastočne aj plánovaná kastrácia, preto je potrebné mať dobré oplotenie pozemku. Je zvyknutý na bývanie dnu / von. Večer zaľahne a spí až do rána J Hygienické návyky má zvládnuté. Je absolútne čistotný, vo vnútri nenašpiní, neničí , netrhá. Aj vonku si nájde iba jedno miesto na ktoré chodí vykonávať potrebu.

Hladáme pre Kubka bývanie na dome, kde si môže cez deň pobehať a v noci podriemať vo vnútri , hľadáme rodinu ktorá sa bude Kubovi aj povenovať v trénovaní , prípadne navštevovať cvičisko, trénovať v socializácií , chodiť na vychádzky ….
Kubko nie je vhodný k mačkám. So psíkmi aj fenami je znášanlivý avšak preferujeme návštevu a stretnutie psíkov. Kubko sa momentálne nachádza na Záhorí v dočaske.

Ďalšie zvieratá na adopciu