Pridané dňa 10. júna 2024 / 51
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Švábovce
KIMMY,
fenka, nar. cca apríl 2022, cca 48cm, cca 18kg,
dátum prijatia: máj 2024,
čistokrvná podtatranská zmeska,
Nádherná Kimmy sa našla vyhodená v jednej obci. Pravdepodobne vypustená z auta. Po šteniatkach, ktoré sú nevedno kde. Ona už ostala nepotrebná. Teraz chce ale zaujať miesto u niekoho z Vás ako milovaný člen rodiny.
KIMMY je borderoid. 🙂 Borderka v nej je a preto potrebuje veľa práce. Aktívnu rodinu, ktorá jej naplní jej potreby. Práca, cvičenie, prechádzky, plnohodnotný aktívny život. Ideálne k niekomu, kto vie čo to obnáša.
S inými psíkmi sa znáša dobre. Miluje ich a stále ich volá do hier a naháňačiek. Druhý psík v rodine je veľké plus, aby bola ona spokojnejšia.
Čo sa týka ľudí, tak tých veľmi na prechádzke nevníma. Tzv. „ide si svoje“. 😃 Je to taká trošku namyslená dáma. Preto hlavne potrebuje niekoho, kto bude vedieť s ňou dobre pracovať a rozumieť jej tvrdohlavosti.
Kimmy je láska a určite si ju ihneď zamilujete. Ak hľadáte aktívneho parťáka, je pre Vás tá pravá.
Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná aj kastrovaná. Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.
Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás KIMMY zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk
Ďalšie zvieratá na adopciu