Pridané dňa 10. júna 2024 / 217
Pohlavie : Fenka
Veľkosť : šteniatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Švábovce
KIMCHI,
fenka, nar. cca marec 2024,
dátum prijatia: máj 2024,
čistokrvná podtatranská zmeska,
chcela to byť shiba 🙂,
v dospelosti: stredný vzrast (+/-10kg),
Táto prekrásna líštička k nám prišla z nevhodných podmienok, odkiaľ bola zachránená spolu s Limou. Štart v živote pekný nemala, no teraz veríme, že nájde tú najlepšiu a najvhodnejšiu rodinu, ktorá jej dá presne to čo potrebuje.
KIMCHI je nádherná. Vzhľad však nie je všetko. V prípade krížencov shiby, treba vedieť do čoho človek ide. A preto uprednostňujeme záujemcov, ktorí majú s podobnými plemenami skúsenosť.
Treba vedieť ako vychovať trucovitého psíka a ako sa správať k nemu. Že sú ako mačky. 🙂 Prekĺznu, vyskočia všade. Robia si svoje a treba rešpektovať ich povahu.
Kimchi je úžasná, hravá, bláznivá. 🙂 Je to ešte šteniatko, čiže potrebuje správne vedenie. No až keď dospeje, začne poriadna „sranda“. 🙂
So psíkmi sa samozrejme teraz znáša dobre. Dokonca má dobrú hygienu už v tomto veku. Je veľmi šikovná.
Šteniatko nie je hračka pre deti. Bude tu s Vami niekoľko rokov a zodpovednosť, výchova a správne vedenie je len na Vás.
Tak ak ste pripravení dať Kimchi všetko čo vyžaduje, je tu možno práve pre Vás. 🙂
Do nového domova môže ísť najskôr koncom mesiaca jún.
Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná aj čipovaná. Nachádza sa v útulku vo Švábovciach Poprade.
Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie predadopčnej zmluvy, kastrácia zvieratka do pol roka od adopcie a uhradenie rezervačného poplatku. V prípade ak vás KIMCHI zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk
Ďalšie zvieratá na adopciu