Pridané dňa 28. septembra 2020 / 225
Pohlavie : Psík
Veľkosť : stredný (do 25kg)
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Bratislava
NÁJDE AJ KIWI KONEČNE DOMOV ❓ALEBO SA VRÁTI DO KOTERCA ❓😭😭😭
❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌
Naozaj ľudia vyberajú iba očami?
Zostane Kiwi bez záujemcu len preto, že na pohľad nie je „zaujímavý“, nie je čistokrvný, ľudia ho proste ignorujú???
Z našich psíkov máva snáď najmenej zdieľaní 😭😭😭❗
Prakticky bezdôvodne vystriedal viacero rodín, nevenovali sa mu, nakoniec ho chceli dať utratiť, pomoc našiel až u nás 🙁 Od začiatku začal okamžite napredovať, je to neskutočne šikovný pes s kopou energie. Povahovo je veľmi podobný borderkám a austrálskym dobytkárskym psom, je energický, spoločenský, občas trochu hrrrr ale nie je to nič, čo by sa nedalo zvládnuť ! Vie byť veľké mojkadlo s ľudskú spoločnosť si vyslovene užíva ❤️❤️❤️ Je kamarát aj s rôznymi psíkmi aj keď má pri prvom kontakte sklony nového psa vyštekať (u nás v útulku zvládal v pohode všetkých nováčikov).
V byte je kľudný a mojkavý, bohužiaľ nerád ostáva sám a vtedy šteká.
Na venčeniach potrebuje správne vedenie, sú situácie keď sa ozvú staré zlozvyky – napríklad lovenie áut, na druhej strane je schopný poslúchať aj úplne navoľno 🙂 Proste potrebuje človeka, čo mu dá jasne najavo hranice a bude ho ďalej motivovať učiť sa viac a viac. Rozum na to má 🙂
Aktuálne sa nachádza v dočasnej opatere, kde sa správa až na pár zlozvykov ukážkovo. Potrebuje iba správne vedenie a bude z neho skvelý parťák do života !
Je to cca 2 ročný pes, je kastrovaný, očkovaný, čipkovaný, má petpass.
Chýba mu len ten správny človek…
Ďalšie zvieratá na adopciu