Pridané dňa 26. októbra 2020 / 90
Pohlavie : Mačička
Veľkosť : dospelé
Vek : 1-5 rokov
Mesto / Obec : Levoča ,Prešovský Kraj

Mamina Kety priviedla na svet mačiatka v cudzej záhrade v altánku . Kde jedna milá pani sa im snažila pomôcť aby v záhrade kde len raz za týždeň sa k nej mohli dostať a dať mamine potravu aby mala mlieko pre chúdence . Bola oslovená aj majiteľka mačky ktorá odmietla vziať svoju mačku a najme z mačatami k sebe . A tak milá pani písala kde sa dalo prosila pomoc pre rodinku NECHCENÝCH .

 

Kety mamina má asi 2 – 3 rôčky jej veľké srdiečko ako sa snažila sa starať o svoje potomstvo z láskou. Či už vonku tam v tej tme kde prišla o jedno zo svojich deti strhnuté líškou .Alebo už v dočasnej opatere kde stále ako ta správna mama ❤️ sa stará o svoje ratolesti mačiatka z láskou a nežnosťou . 

Kety je odblšená ,odčervená a testovaná na FIV-/ FeLV – negatívna , očkovaná , čipovaná a kastrovaná má veľké srdce ktoré dokáže rozdať každému . 

Veríme že krásna zeleno oká Kety ❤️ niekoho očarí a dá jej to čo jej bolo odopierané , vlastný domov kde bude obklopená láskou a nežnosťou od vlastného majiteľa od človeka kde súcit pre mačičky ❤️ je prvoradé . 

Kety hľadá domov ako jedináčik ❤️ bez iných mačičiek  .

Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.  

Ak vás Kety zaujala   ❤️  môžte nás kontaktovať v správe cez stránku .Veľmi pekne ďakujeme za pomoc so zdieľaním ktorá je tiež formou pomoci ❤️🍀🐾

Ďalšie zvieratá na adopciu