Pridané dňa 31. júla 2020 / 511
Pohlavie : Kocúrik
Veľkosť : mačiatko
Vek : do 1 roka
Mesto / Obec : Zvolenská Slatina
„Okrúhle modré očká zúfalo hľadia. Miluj ma, hovoria, pusť ma do svojho života a ja ti ho celkom naplním.“ Helen Exley

Narodený 1.4.2020, odčervený, testovaný na FeLV a FIV, očkovaný, čipovaný, s hygienickými návykmi, vhodné umiestnenie: interiér, aj ako jedináčik, prípadne v páre

Jet je vždy veselé a vytešené malé slniečko, ktoré sa rýchlo prispôsobí v novom prostredí. Je pohodový, prirodzene zvedavý, milý a prítulný k človeku. Farba kožúška je prekrásna, jemne pastelová, béžová.

ŽELEZNIČIARI – tak voláme mačičky, ktoré sa nachádzali medzi 4. perónom a ďalším koľajiskom vlakovej stanice vo Zvolene, kde sa posunujú rušne. V tomto nebezpečnom prostredí sa nachádzali štyri dospelé mačičky a ich 9 mačiatok. Mačatá po minulé roky zväčša končili pod kolesami rušňov až na pár šťastlivcov, ktorých si zamestnanci stihli vziať do bezpečia. Žili v neustálom nebezpečenstve, špine, prachu, umazaní od motorového oleja. Zamestnancom neboli ľahostajní, hľadali pre nich pomoc, a tak sme sa o nich 3. júna 2020 dozvedeli aj my. Odvtedy sme drobcov liečili, bojovali o ich životy a zachovanie zraku. Najmenší z nich – Pendolino vážil len 330g. Neskôr pribudla ešte mamička Bobina s čerstvo narodeným bábätkom. Všetci dostali mená podľa názvov, či prezývok rušňov a vlakov.

Pri adopcii sa podpisuje Darovacia zmluva a uhrádza adopčný dar. Ak viete poskytnúť láskavý domov v byte, či interiéri domu, kontaktujte nás.

Viac informácií a foto nájdete na http://mackinmajer.sk/katalog/hlada-si-domov

Kontakt: 0915 832 744 mackinmajer@gmail.com

  • Mesto: Zvolenská Slatina
Ďalšie zvieratá na adopciu